bugün

Bilimsel çalışmaları Avrupa Birliği üzerine kurulu olan, ispanya'nın Birliğe entegrasyonu süreci konusunda uzman olan süregelen bilimsel çalışmalarında ispanya ve Türkiye'nin ortak noktalarını tespit etmekle uğraşan, kral bir insandır kendisi. Akademik çalışmalarına nerde devam ediyor bilmiyorum.
akademik birikimine saygıda kusur etmeyeceğim nitelikte bir insan olmakla beraber kumpas aleminde dönen olaylarla çok fazla haşır neşir olmadığı için ayağı kaydırılmış kişiliktir.
köprüden önce son çakış baabında, son hamlelerini yaparken beni de ziyadesiyle sıkıştırmıştır, zira otobüs'te, taksim 'de, ortaköy 'de gördüğü heryerde
" ayağımı kaydırıyolar nickless cage , öğrenci olarak tavrınızı koyun lütfen " diyerekten birtakım çalışmalarda bulunmuştur, biz de yardım etmeye çalışmışızdır ama, burası kumpas vadisi hocam, maalesef...sonuç olarak okuldan ay(ı)rılmıştır...
istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi'nde yardımcı doçent doktordur kendisi. fakültede bulunmaktan pek mutlu gözükmemektedir, özünde iyi bir kişidir * ama tersi pistir.

ıııııı, eeeee gibi sesler çıkarmadan konuşsa, dedikleri daha net anlaşılabilir herhalde.

edit: ekleme
istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi'nde öğretim üyesidir. ilk dersinden edindiğim izlenimle öğrenciyi olumlu anlamda hayli zorlayacak birisine benzemektedir. Kendisi "Avrupa birliği bütünleşme kuramları" adlı lisansüstü dersini de vermektedir ayrıca!