bugün

Yeni damat adayının gelinler evine girişinde bohemian rhapsody'nin bir bölümünün çalmasına oldukça şaşırdığım program. Bak sen müzik zevkleri de varmış.
tamam kötü programda? neden ahlak bozan program anlamadım? 12 saat kız ve erkekler ayrı evlerde kalıyor, kırmızı odada konuşuyor , flört yapıyor?

taciz,tecavüz mü var? dışarı çıkın ve haberleri izleyin daha mı iyi? keşke gerçek hayatta kısmet olur programı gibi olsa.herşey kurallı olsa.
eve giren tüm erkeklerin manken gibi olduğu, ama buna rağmen sivilde yalnız takıldıklarını belli etmiş olan program. demek ki yakışıklı olmak tek başına yeterli d...

hadi lan ordan!
Allahını seven şu programı yayından kaldırsın . Yeminlen bazı tavırlar beni deli ediyo deli .
özellikle annemin zevkle izlediği kurmaca evlilik programı. bu arada buradaki "yarışmacıların" pek çoğu cast ajanslarına kayıtlı oyuncu veya manken. ve özellikle melis deneni çok kötü sözler söylüyor başkalarına, tam anlamıyla belalı. ve sunucusu da acayip taraflı sunuyor. böyle programlar türk örf ve adetlerine de uymuyor zaten. bu sana hiç yakışmadı kanal d. bence kesinlikle yayından kaldırılması gereken bir kandırmaca.
dizi mi, evlendirme programı mı, yarışma mı, şaka mı? henüz çözemedim tv şeysi.
insanların ne kadar saçma sapan işlerle uğraştığını gözler önüne seren tv programı.
Bir dizi.

Emre'den hiç ama hiç hazzetmiyorum. Her şeye karışıyor, her durumda öne atılıyor, karşısındaki kişinin kendisini anlatmasına fırsat vermiyor, tek derdi kendini anlatmak, ikide bir nur'a laf sokuyor, bugün bir sus dedi kıza şakayla karışık. Kini var, laf sokup sokup kendini rahatlatıyor. eser de ona bir sus artık dedi hemen ardından. Ama beyefendinin zoruna gitti.

Insanların ağzına lafı tıkıyor. Adnan'la birleşip yeni çocuğun üstüne gidiyorlar, çocuk adnan'la tartışıyor bu atarlanıyor, çete gibi toplu saldırıp insanları sindirmeye çalışıyorlar. Bir de delikanlı ayağına yatıyorlar. Her şeyi onlar biliyorlar. insanı efendilikten çıkarmaya çalışıyorlar diyor. Sen kimsin seni efendilikten çıkarmaya uğraşacaklar hıyar, bu ne ego. o çocuğun tek yaptığı kendini savunmaktı. Efendi olmak maskesiyle çirkeflik yapıyor beyimiz. Bir yazar arkadaşın bana söylediği gibi, emre o evde türk siyasal hayatına sembol teşkil eden biri. Şu an halkın nasıl büyük çoğunluğu birilerine tav oluyorsa, emre'ye de izleyenler tabii ki tav olacak. ben herkesi affediyorum kafasındaki iyi kalalım bize bu yakışır tarzı söylemlerini hiç samimi bulmuyorum, bu çirkeflik potansiyeli ortadayken. Ortaya koyduğu adam şablonu benim açımdan yalnızca sinir bozucu. Sevdiği kadınları mutlu etmeye çalışan erkek yarışmacılara hanım köylü diyor. Kendisi kadınları aşağılamaya alışkın olduğundan, ona aday olan kadınları kendi uygun gördüğü kalıplara sokmaya çalışan (açık kıyafet giymeyeceksin, ailemin yanında şöyle olacaksın vb.) biri olduğundan bunu yapmayanlarla dalga geçiyor aklınca. gözde'nin ona yönelik egoist olduğu vb. haklı suçlamaları, ayça'nın ona yönelik komik ve çileden çıkarıcı söylemleri hoşuma gidiyor. Hak ediyor. Tahammül edemiyorum böyle tiplere. Böyle megaloman adamları güçlü kılan yandaş insanlar onlardan daha suçlular bence.
Şu an izlediğim yarışma şeysi.
Güzel la boş vaktiniz varsa ve işsizseniz vakit geçiyor.
Bi yandan da sözlüğe bakıyorum.

(bkz: işsizlik)
Komedi niyetine izlenebilir. Allahim o tipler o rol kesmeler yokmu. Keşke olmasalar ama varlar lanet olsun.
gavatlığın normal bir hadise gibi beyinlere empoze edildiği yalan dolan shov programı.
Kavgalarda ve gerginliklerde arkaya fon olarak klasik müzik sıkıştırılan program.

(bkz: bu neyin kafası)
ilk kez şimdi izlediğim program.

5 dakikadır gördüğüm herkes birbirinin arkasından giydiriyor. Televizyondan karşı ekibi falan izliyorlar. Erkekler evi var gayet taşşak muhabbeti dönüyor diyeceğimi sanmayın onlar da dedikodu yapıyor. Kızlar evi Hindistan pakistan sınırından daha tehlikeli. Kek falan yapıyolar. "kanka ben bilmem kie" diyen vasıfsız kızlar da var. Programın default common kelimesi "samimiyetsiz".

Eskiden bbg vardı. Onun ayarında bi şey heralde.
Artık bıktırmış program.
Hep aynı şeyler.
Bitse de kurtulsak.
Evdekiler izliyor diye ben de maruz
kalıyorum Böyle saçma programlara.
türkiye'de izlenmesi gereken programlardan. tek kelime ile muazzam. açık ve net.
(bkz: kırdın beni god damn it)

https://www.youtube.com/watch?v=bDXDvzCOlBs
izleyenin düşük zekalı olduğunu düşündüğüm film. açık ve net.

edit: film diyorum zira alayı kurguu.
buradaki kızları erkekleri kimin midesi alır anlamıyorum.
yakında zenci bir erkek adayı gelebilir.
Sahte bi program s.k.msonik bi program. Ama izlemedim diyemiycem .
Eser hasta olmuş. God damn it.

Üzüldüm.
dün gece tv karşısında tembelleme mesaimi kabusa çevirmiş program.

gece vakti uyuyan bedenim ile üzerine abandığım kumanda kanal d'yi açar, pirelerin olimpiyat hazırlıkları yaptığı bedenim üç tane avradın susturulamayan çığlıkları ile yerinden zıplar.

kendi evimde kavga çıktı sandım gece gece. öyle bir dehşet.

sonra baktım esmer biri gözlerind fitne fücıur bağrınıp duruyor.

kalktım bir bardak su içtim.
Aras karafil tarafından ifşa edilmiş programdır. Programdaki insanların çoğu oyuncudur.
Deli gibi oynuyorlar. 20 cm topukla ne kadar oynanir o ayri konu.
Sabahtan aksama kadar kavga, entrika yetmiyor bi de oynatiyorlar maymun gibi.

Tepeden tirnaga yapmacik gelen program.
Programı ilk izlediğimde neredeyse tüm yüzler bana tanıdık gelmişti. Cansel Ceyda Adnan Mehtap Emre. Ki haklıydım da. Teker teker birkaç tv Programı'nda güya yarışmışlardır. Bazıları manken, bazıları oyuncu. Benim anlamadığım insanlar bir araştırsa tüm hileleri ortaya çıkıyor. Buna Nasıl cesaret edebiliyorlar? Salak yerine mi koyuyorlar?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar