bugün

güzel bir buruna sahipse müthiş duracak olan saç kesimi.
Benim için iki adım öndedir.
Kimisine çok yakışıyor,
Kimisi için bir hata oluyor.

Yüz şeklinize göre kestirin saçlarınızı.
(bkz: istikrarsizbikini)
kendisinin saç kesimine alagarson denir.
fransızca kökenli bu sözcük ise fransızcada "oğlanımsı" (à la garçonne) anlamına gelir.
özgüvenlerini, rahatlarına düşkünlüklerini sevdiklerim. çok cool oluyorlar. bayılıyorum.
Benim çok beğendiğim saç türü.
Herkese yakışır diyemem ama yakıştıran çok da güzel yakıştırıyor.
dünya ahret iskoçyalı adamımızdır.
Ne kadar kısa ama?
görsel

Bir adım öndedir, kimse kusura bakmasın.

Hele bir de giyim, makyaj, imaj konusunda yetenekliyse, göze çok hoş görúnür.
Duş alıp, evden çıkması maksimum yarım saattir çünkü rapunzel kıvamı saçları yoktur, biraz wax ya da köpük, karıştırarak kurutma işlemi hoooop hazırdır.

Aylardır afrika örgüsü saçlarla gezdikten sonra vre bismillah deyip, kısacık kestirdim!
Pişman değilim!
Ohhhh beee!

Edi büdü:
Eksileyen zerzevatlar duyun beniii!
Sizin için uzatıcam lan söz ahahaha. Yaaa siz var yaaaa...
Yakışana yakışıyor, kısa saç; ancak bazısında çok itici görünüyor. Yani herkese gitmiyor.
Yeşil/mavi/turuncu vs renkteyse pek çekici kadındır. Beyazsa yirim.
görsel
Aylar yıllar önce saçlarımı kendim kestiğimi, kısacık yaptığım gün bu başlığa denk geldiğimi söylemiştim. Bugün de saçlarımı kesip pişmanlığımı yaşarken bu başlığa denk geldim, beni de alabilirsiniz artık bu kategoriye.
Yakışan kadına çok yakışıyor. Yakışmasa da kimse olmamış carr curt diye yorum yapmaz yapamaz. Ama saç iyidir uzatın. Bi de kıvırcık olsun azcık. Kızıl da olur.
1 tanesini 2 saat önce falan gördüm iş çıkışı kız arkadaşıyla buluştu . AMK kızı öyle bir öptü ki nazikce ama öylesine tutkulu içim gitti. Lezbiyendi büyük ihtimal. Kızı opusunu utanmasam ayakta alkislayacaktim. Eee kadından kadın anliyo. Biz kazma gibi opuyomusuz .
Uzun saçlı kadınlar kadar seksi olması için hiç bir engel bulunmaz.
görsel
yüzünün güzelliğini doyasıya seyredebileceğiniz kadındır.
iticidir.

görsel
çenesi düzgünse çok seksi olan kadın. ihtimalen lezbiyen. bazı bazı miley cyrus.
Aklıma geldi yine. Bı abla -kisa sacli- Bakırköy'de kız arkadaşıyla buluştu. Abla uzun kız kısa neyse bu kızı öyle bir öptü ki amk için gitti .... Hem çok kibar hem çok tutkulu yok böyle bişey .
Asker arkadaşım gözüyle bakılan kadındır. Yakışmıyor. Evet.
çok kısa kestirmeyin de erkek silkiyor gibi de olmayalım.
görsel