bugün

kısa boylu güzel kız mı olurmuş. güzel kız dediğin uzun olur. * * *
genelde tehlikeli oluyorlar.
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)*
(bkz: minyon)
kısa boy değilde kısa saçlı kız olması güzeldir. ama çok kısa olmayacak
nedeni bilinmez bir şekilde sevimli ve güzel gözükürler.
uzun boylu erkekleri kolaylıkla tavlarlar.
minyon tabir edilen bir çok erkek tarafından tercih edilen kızdır. hem sevilmesi hem sarılması güzel olur.
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca
çıtı pıtı bir kızdır . al onu bebekmiş gibi sev .
sevgilisi vardır.
yurdum erkeklerinin %70'i 1.75 olarak var sayılsa, normal kızlar da 1.65 olarak görülse, arada 1.70 - 75 boya sahip anormal kızlar da hesaba katıldığı taktirde ortalama olarak pek bir sorun yok gibidir.

bu durumda;

1.65 kız - olası kız boyu.
1.75 ve üstü kız - çizgiyi aşmış olan hanım kızlarımız.

1.75 - normal türk evladı.
1.80 ve üstü - fasulye sırığı ayarında oğlanlar.

bu analize göre şimdi farzı misal hanım kızımız 1.50-55 falan filansa eğer evde kalmama, ne bileyim yolda kendisine laf atılma olasığı düşük kızımızdır. hadi diyelim boylarına göre görsel durumları iyi - kilo problemi teşkil etmiyorlar, bir ihtimal ufacık tefecik kız seven erkekler tarafından rağbet görebilirler ama ve lakin bir yere kadar. yani bu durumda boyları uzun olan kızlarımızın yanında sönük kalıyorlar bu da güzelseler bile fark edilmemesine yol açabilmekte oluyor maalesef efendim.

sonuç olarak konuya açıklık getirmek adına bir parantez açacak olursak; kısa boy kızı eksik gösterir, eksiklik güzel görünmeye engel midir, o da tartışmaya açık bir başka kafa kurcalayıcı konu olarak görülecektir.
genelde bu kızlar hobit diye adlandırılır. ve bu kısa boyluların kendi aralarında inanılmaz bir çekim gücü olmalı ki bütün hobitler genelde beraber dolaşır. ve birbirleri ile iyi anlaşırlar. örnek olarak verece olursak bizim kampüste bu hobitler neredeyse siyasi parti kuracak kadar çok ve birbirilerine aşırı düşkünler.
güzel kiz uzun boylu diyenlere meraktan soruyorum .
hazal kaya , pelin karahan , beren saat, özgü namal vs cirkinmi sizce ?
(bkz: scarlett johansson)
çok kısa değilse eyvallah. hazal kaya demişler ıyyyk.
kısa boylu güzel kız: hımmm zeki ve pratik olurlar,
çocuksu görünümlerinden dolayı, bazen kendisinden uzun küçük kızkardeşini ablası sanalar olur.
kavgacı olmalarıda yüksek ihtimal,
minyon tiplerinin avantajı olarak hep genç görünürler,
kimisi saçlarını uzatarak uzun boylu görünmeye çalışır, (yadırgamaya gerek yok onlarda insan),
midesine düşkün olanları vardır( aman dikkat zira kısa boylu şişman olmak daha beter durumdur).
dersane kızıdır.
bi de balık etliyse ne güzel kız alsana böyle bi kız kategorisindedir.
minyon tipli dediğimiz tatlı öpülesi sevilesi sevişilesi kızdır, candır.
nerde lan diye sordurtandır. bu kıza ulaşmak için pasaport gerekir. (bkz: latin amerika).
(bkz: yere yakın olandan korkacaksın)
annelerin muhtemel gelin adayıdır. uzun boylu kızlara alışık millet değiliz.
sevişme maksadıyla prim verilen kızlar. *
40 yaşına kadar hala 27 gibi gösteren kızdır.
güncel Önemli Başlıklar