bugün

telefon ekranına takılan ekran koruyucu şeklindeki ama telefon yere düşünce kırılan cam.

(bkz: icadımı çalmışlar)
görsel

ismi cok sacma buna kirilmaz cam diyonuz ama kiriliyo. paramparca. bunu takinca telefonun cami kirilmaz cama donusuyo sadece. iyi bisi tabi.
kırılmıyorsa cam değildir.
(bkz: temperli cam)
kırılmayan değil, parçalanmayan camdır. darbe aldığında her cam özelliğini kaybeder ve kırılır. bazıları en ufak parçalarını ayrılırken, bazıları da olduğu gibi kalır. kırılır ama dağılmaz.
Çift cam ile yapılmış telefon koruyucusu. Telefon yere felan düşünce ana ekranı kırmıyor. Ön cam zarar görüyor.
görsel
kalbimden daha kolay kırılan telefon ekranı koruyucusu. bu kadar kırılgan olma yavrum.
Tam bir f/p ürünü. Bulandan allah razı olsun.
telefonu kalınlaştırıyor ve ucuz olanlar bir haftada follofoş oluyor. iyi yönü direk gelen darbelerden korur ve çizilmeye dayanıklıdır.
çin'den tanesin 50 kuruşa alıp 20-30 liraya satıyolar.
yoktur.
onun aslı kırılmayan değil, parçalanmayan camdır. maksat zaten camın iş göremez hale gelmesini engellemek değil, kırılan cam parçalarının başkalarına zarar vermesini engellemek.
taşla vurunca kırılıyor arkadaşlar.
Asıl cam kırılmasın diye kendini feda edip, kırılan camdır.
Nankörlük etmeyin.
ben hafif ve kucuk ince telefonlari hic sevmem tutmasi zor oluyor.kullanamiyorum.

hemen kalin bir cam taktiriyorum agirlasiyor tutmasi kolay oluyor.
telefonlarin elimde durmama gibi bir ozelligi var.yeren bir turlu elime alip konusamiyorum.surekli yerde.surekli siddetli sekilde yere dusuyor.

uzun suredir yeni telefon almiyorum.
eskleri yaptirip kullaniyorum.
bir sure sonra yeni telefon almanin sorunu cozmeyecegini idrak ettim.

su an elimdeki tam bir dinozor ama cok saglam.

kirilmayi asla onlemeyen camlar.

gorilla glas var ama o gercekten kirilmiyor.ama bu sefer de sebekesi falan bozuluyor darbeden.
işe yaramaktadır.
Telefonlarımız için gayet ideal olan bir icat.
bir çok kişinin telefonlarına taktırdığı.
telefoncuya gidip kendi şahsi telefonuna çekiç vurup telefonun ana ekranını kıran tamircilerin tek bildiği malzemedir.