bugün

misafirperver yazar. ankara'ya geleceğimizi söyledik, "kaç kişi olursanız olun bende kalırsınız" dedi. sağolsun, varolsun..
an itibariyle radyoda istediğim her şarkıyı çalan benım gibi galatasaraylı yazarımız.
gerçekten de misafirperver yazar, hepimizi teker teker davet etmiş, gelip gelemeyeceğimizi sormuş, çağırmış ve hatta evini bize açtığını üstüne basa basa tekrar etmiştir. gelmiş kadar olduk bile şimdiden, teşekkürler derim ben çok.
7 saatlik radyo yayınını tamamlamış, alnının akıyla yayını creep'e devretmis 3. nesil yeni dj yazar.
beni çağırmamış terbiyesiz yazardır. *
hakan şükür fanı olsada tatlı bir adama benziyor. burdan sevgilerimi yolluyor ve kocaman öpüyorum. muhahh muahh
galatasaraylı olduğunu psv maçı sonrası öğrendiğim intihar edecekken beraber vazgeçtiğimiz yazar kardeşimdir. *
benim isteklerimi hemen çalan ve abla diye beni onurlandıran yazar.
radyo uludağ'da süper şarkılar çalan yazar. ilk ankara zirvesine tanışmak dileğiylen...
aklı fikri hakan şükür olan, futbolla ilgili her entrysini hakan'a bağlayan, hakan isminin geçtiği her yere parantez içinde kral yazan, takımdaşım ve nesildaşım olan, ilgiyle takip etmekte olduğum yazar.
iyi günde alkışlayıp kötü günde takımını terkeden galatasaray taraftarı' na örnek olması gereken iyi yazar, güzel insan. hakan şükür ile ilgili fikirlerine destek verilen kişi.
büyüklerinden * hal hatır sormayı eksik etmeyen, saygılı, sevgili, kendi halinde, aklı başında sözlük yazarı.
hakan şükür konusunda, tamamen aynı fikirde olduğum yazarlarımızdan.
ŞU AN KENDiLERi RADYO ULUDAĞ DA MÜKEMMEL BiR YAYINA iMZA ATMAKTA BUNA iLAVETEN SABIRLI, KENDiNDEN EMiN BiRi, DJ LiK PEK DE YAKIŞMIŞ iNSANI. *
iyi bir nesildaşımdır.muhabbeti çekilir bir zonguldaklı...
tanışmak için sabırsızlandığım yazar. dj liği bir başka güzel insan. eve kadar taşıyacağımdır, söz vermişimdir, merak etmesin.*
ARTIK BANA ÖZEL YAYIN YAPACAK UUSER, EN YAKIN ZAMANDA SÖZLEŞME iÇiN MASA BAŞINA OTURACAKIMDIR KENDiLERi iLE *
an itibariyle uludağ radyo uzerinden hayat kartmaktadir. * *
kırmızı başlıklı kızla hiç bir ilgisi olmayan yazar
tüm sözlüğü misafir etme rekorunu bir kaç gün içerisinde kıracak yazardır. allah ona kolaylık versindir.
ailecek beğenerek okuyoruz, çok seviyoruz....
yazılarını okuduğumda kilitlenip donup kaldığım, açtığı bazı başlıklara şereffsizim benim de aklıma gelmişti benden önce davranmış dedirterek beni gülümseten yazar.* *
inanılmaz derece de cok konusabilen yazar oldugunu gun itibariyle anlamıs bulunmaktayım, o ne bitmek bilmez enerji anlamadım gitti . *
(bkz: muhabbetini yirim)
hakkında bugün bu kadar entry girilince ne oluyoruz dedirten yazardır..ama anladım ki iyişmiş, sağlıklıymış, hala yazarmış....
güncel Önemli Başlıklar