bugün

Kınaaaalııııı kaaaar diye başlayan giriş müziği akıllara kazınmış dizi.
Bursa Cumalıkızık ta çekilen, başrollerini emrah ile özlem conkerin oynadığı eski bir dizi.
Severek izlerdim cocukken.şimdi yine yayinlansa izlemem. Hangi psikoojiyle izlediysem.
her daim gülen, bensiz düğün olmaz ki kamberim ben diye siritan, hepimizi güldüren, belkide kafa basmadığı icin en dirayetle direnen kisi olan kamberin aslında ne acılardan cikipta deli kamber olduğunu görmüştük dizide.

kınalı kar göstermişti bize gülmek sadece mutlulara ait değildir, delilerde güler. ve delilik belkide cok aci cekenlere allahın bir lutfudur.

keşke filmin sonunda kirazla kamber samanlikta su işi bitirseydi, kamberinde mutlu olmaya ihtiyacı var neticede.

herkese talih kambere hep kör salih mi olacak aga
kınalı kar mı olur be*
Cumalıkızık virali.
cabbar ağa was here.
kınalı karı izliyormusun tipi ergen esprileri yaptığımız b.ktan diziydi.
Bursa, cumalıkızık'ta çekilmiş dizi. Ne izlerdim zamanında bee. Deli kamber favorimdi. Evet.
Efsane dizilerden birisidir.
Sumrunun acaip gideri var. Hamamda çıtır çıtır off başlığıdır.
Teve 2'de yeniden yayınlanmaya başlayan, Türk dizi tarihinin en efsane dizisi.
Tv2'de rastladım, eski dizi yayınlıyorlar izlememek olmaz diyerek oturdum ve soluksuz izledim. Ne varsa eskilerde var gerçekten..
Güldür güldür programının en önemli isimlerinden biri olan Alper Kul'un tanınmasında en büyük etken olan dizi.
Gece gece ağanın sesi kulaklarımda çınlayan dizi.
YAAAAA Seiiiit! of efsane diziydi be.
nazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr.
Keşke sonunu hatırlayabilseydim, dizisidir.
Diziyi izlemedim ama cabbar ağa diye bir karakteri olan dizi.
seyit alnına az darbe almamıştı o dizide.
https://www.youtube.com/watch?v=Gyd1J-TS15I

agliycam galiba.
(bkz: anne dizileri)
ali-... örtmen!
nazarla cabbar aga nin kan macerasi akillara kazinmiş dizi. ben de az degilmişim ha dikkat ettigim şeylere bak.

nurseli idiz de inletirdi ortaligi.
vay bee. küçükken annem izlerdi bunu biz de yanına sıralanır izlerdik ışığı kapatıp. hatta kadının çocuğu lösemi oluyodu, tam bir türk dizisine bağlamışlardı böylece.
mustafa avkıran'ın oynadığı cabbar ağa rolünden dolayı erol taş muamelesi görmekten korkuyorum dediği diziydi. Erol Taş'ı taşlamışlardı