Adam Atatürkü kullanıyor, milliyetçiliği kullanıyor, terörist parti hdpyi kullanıyor, dini kullanıyor zaten kendi tabanını aptal yerine koyuyor adam sınır tanımıyor.
Akp ye oy vermek farz dir demek fetva olmuyo sanki aq.
"sebep olan yapan gibidir."
görsel
hans, sam, toni, coni, herkel ve frank bunu beğenmedi...

tabi ki günah. ya ne?
Doğru konuşalım bunu tayyip dese ne şeriatçılığı kalırdı ne yobazlığı.
(bkz: uydurellez minel becer)
CHP Genel Başkanı ve Yedili Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermenin 'günah' olduğunu söylemesi haberidir.

Bay kemal müftü olmuş artık fetva bile veriyor maşallah. Ha bi de cumhur ittifakına oy vermeyi kerih görüp ahlak ve erdem vurgusu yapmış kemal hoca. Sen bizim hocamızsın. Sen artık allame dede kemal hoca efendi hz leri oldun. Ahlaklı erdemli biricik nurlu kemal hoca. Molla kemal.

Hoca biz günahkârların oylarına talipmiş. Kemal hocaya oy verirsek şefaat mı edecek napacak affolalım diye. ilahi kemal hocam ya sen çok yaşa emi. Sana dedelik makamı versinler ya. Harcanıp gidiyon siyaset meydanında nur yüzlü kemal dedem. Fetöşçü pardon Nurlu dedem.

Hocam yalnız bir husus var, sormadan edemicem: erdoğanı devirmek için her yol mubah mı hocam? mehmetçiğe kurşun sıkan eli kanlı hain teröristlerle işbirliği yapanın durumu ne olaki? Çok merak ettim de. Bu konuya da bir açıklık getirip şey etsen diyorum. Hani hazır fetva vermeye başlamışken. Dur bak ben söyliyeyim, islama göre hainlerle işbirliği yapanların cezası..neyse sen bilirsin zaten cevabı. Hem chp yi hem diğer ortaklarını hem teröristleri hem halkı hem içeriyi hem dışarıyı toptan idare edebildiğine göre tam siyasetçisin. işbilir mahir ve Akıllı adamsındır sen. Cümlenin tamamını söylemeye lüzum yok. Anlayan anladı..

https://www.yenisafak.com...-oldugunu-soyledi-4533878