bugün

CHP lideri kılıçdaroğlu'nun “15 Temmuz’da Atatürk Havalimanı’ndan kaçtıkları” yönünde televizyonlarda çıkan haberleri hepiniz görmüşsünüzdür.

Bence bu haberler bizzat RTE tarafından yaptırılıyor.

şimdi size o akşam kılıçdaroğlu'nun yanındaki bir ismin tanıklığını göstereceğim.
buyrun: https://goo.gl/fpQg01

bu tanıklığı okuyan bırakın kılıçdaroğlu'nun kaçma hikayesine inanmayı, akp'li hayati yazıcı'yı sorgular. ve bu hikayeye bel bağlayan siyasetçilerin çaresizliğini sorgular...
birde kaçarken ki videosunu izleyelim videonun sonlarına doğru nasıl kaçtığını gözlerinizle göreceksiniz .

artık gözlerinize inanırmısınız yoksa inkarmı edersiniz size kalmış .

buyurun bakalım

https://www.youtube.com/watch?v=Ihl9ot7P_eg
kaçarkenki videosuymuş... adam ne yapsın o durumda söyleyin ne yapsın? asker yönetime el koydu diye bir haber geliyor kendisine, yanında da bir akp yöneticisi var. güvenli bir yere gidip oradan mücadeleyi geliştirme kararı alıyorlar, ya ne yapacaklardı?
Hayır diyelim ki kaçtı, ulan arkadaş herkesin canı tatlı, ne yapsaydı koca adam ramboculuk mu oynuyacaktı.Kaldı ki ben Cumhurbaşkanından da öyle birşey beklemiyordum zaten.
videonun başında belirttiği sözünü tutabilirdi mesela .

öyle tankların üzerine ilk ben çıkarım demekle olmaz o tankların üzerine çıkmakla olur bu işler .
Tankın üzerine hangi siyasetçi çıktı, hangi ak parti'li siyasetçi çıktı. mesela rte tankın üzerine mi çıktı?
başta kaçtığına inanmıyordun şimdide adam ne yapsın diyorsun dümbelek .

sen git baban gelsin bide onu deneyelim bakalım bir dediği ötekini tutacak mı .
bütün televizyon kanallarında (ki hepsi hükümet medyası) kılıçdaroğlu nasıl kaçtı diye 24 saat yayın yapılmadı mı?

eee ne oldu, bir tanık çıktı ve diyor ki yanımızda AKP'li hayati Yazıcı vardı, o bize önderlik etseydi madem diyor.

okudunuz mu ilgili linki?
Kaçsada yeridir sen git ülkeyi dincilerin eline ver devletin içinden binlerce fetocu çıksın ama halkımız koyunya bu soruyu soruyor.
Hakkında Uzun uzadıya çomarlara cevap yazılmaması gereken soru.
Ananın amındaydı güzel kardeşim.
tabi bende michael jackson um zaten noldu inanmadın mı ?

söylenene değil gördüklerine inanmaya davet ettim seni ama gördüğün görüntüleri bile inkara kalkıyorsun utanmadan .
çomar boklarına laf anlatılmıyor .

videolu kanıt veriyorum hala gak guk diyorlar bu çomar boklarının dumanları .
miydinliri inin hiviliminlirini inin diye yalvarmamıştır en azından.
link orada, tanıklık yapan adam AKP'li hayati Yazıcı'yı anlatıyor... merak eden okur gerçeği öğrenir... (videoda geçen olayı anlamak için)

Yani herşey meydanda, ülke içindeki adama da kaçtı denmez ayrıca bunu kafanıza sokun.

ülke dışına çıkan adama kaçtı denir.
olm bunlar hakikaten iyice mala bağladılar.
kılıçdaroğlu'nu "neden gidip ölmedin" diye suçluyorlar resmen.
bakın kendi sundukları videoda kendileri aslında cevap veriyorlar.
koruma müdürü kılıçdaroğlu'Nun yanına gelmiş ve güvenlik nedeni ile geri dönülmüş.
bunların "kaçtı" dediği şey bu.
ulan kılışdar...keşke ölseydin ya orada, neden ölmedin?
hayır adam dışarı çıksa darbeciler tarafından tutuklanacak. neden böyle bir şey yaşasın ki adam?
bütün bunların yanında kılıçdaroğlu, o gece için başbakan yardımcısı hayati yazıcı'yı şahit gösteriyor. "yanımda o vardı" da diyor.
peki bu görüntülerde hayati yazıcı nerede?
yoksa hayati bey mi kaçmış kontrollü olarak?

siz bu görüntülerle ancak ard arda iki cümle kuramayan çomarları aldatırsınız.

bakın aslında sizin anlamadığınız ne biliyor musunuz?

insanlar kılıçdaroğlu hayır diyor diye hayır demiyor.
insanlar bu anayasa değişikliği onaylanırsa gelecek tehlikenin farkında olduğu için hayır diyorlar.

yani hayırcılar içinde hiç kimse "kılıçdaroğlu için hayır" demiyor.
ama evet diyenlerin yüzde 99'u "erduvan için evet" diyor.
işte sizin anlamadığınız bu.
evet diyenler ile hayır diyenler arasındaki fark bu...
siz baya cahil kalmışsınız alın izleyin kimler gibi hayır dediğinizin farkına varın cahil herifler .

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5uq5MrxI

gözlerinizle izleyin kulaklarınızlada işitin yoksa bana burda zırva yazarsınız ancak .

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5uq5MrxI
Paylaştığın videonun iki altında Leyla zana evet diyor bir video var onu gördün mü bari?
kaçıyordu. evet aynen öyle doğru okudunuz sayın yazarlar atatürk havalimanına pısmıştı. yine tıpkı her zamanki gibi darbe olsa tankların önüne yatarız lafı da lafla kalmıştır icraat asla gerçekleşmez.
ya ne kadar çomar var burada dyecektim ama, yazan çomar sadece bir kişiymiş yeni farkettim.

şu linki verdim konuyu açarken: https://goo.gl/rCcBNh

bu linkte anlatılan ne peki, madem tıklamıyorsunuz ben açıkça yazayım:

"“15 Temmuz darbe gecesi AHL’de Ankara uçağından üç milletvekili ve üç parti yöneticisi indi. Kemal Kılıçdaroğlu, Ertuğrul Kürkçü ve Hayati Yazıcı. Uçaktan inenlere darbe olduğu, Atatürk Havalimanı’ndan çıkışın mümkün olmadığı, beklemek gerektiği söylendi.

15 dakika sonra alandan ayrılmanın mümkün olduğu bilgisi gelince VIP salonundan herkes kendi karşılayıcılarıyla birlikte çıktı. Atatürk Havalimanı VIP salonu ve çevresinde ‘darbeci’ asker veya ‘darbeci tankı’ yoktu. TEM çıkışındaki 2 zırhlı araçta da hiçbir hareket yoktu.

Kılıçdaroğlu’nun Atatürk Havalimanından ayrılışını gördüm. Ama üstüne çıkılacak tank olmadığı için olsa gerek Hayati Yazıcı’nın direnişini göremedim.

Darbecileri her şeyin yanı sıra VIP’e el koymayarak Ankara’dan gelenleri tarih yazma fırsatından mahrum bıraktıkları için de lanetliyoruz.

Kılıçdaroğlu, tarih yazma fırsatını telefonla yakalamış. Ama Hayati Yazıcı’nın neden havalimanı direnişimizin başına geçmediğini bilemedim.

Gene de Yazıcı’nın ortalığı velveleye vermemesine bakınca bu Atatürk Havalimanı köpürtücülerinden daha makul bir insan olduğu söylenebilir.”
kardeşim bana ne pkk yöneticisinin referandum açıklamasından? neden sürekli o konuşmayı verip duruyorsun?

burada başlıktaki konu ne? PKK mı?

başlıktaki konu hakkında özgün fikirlerin varsa yaz, yoksa eğer daha fazla kirletme bu sayfayı.
nasıl bir aymazlık, ahlaksızlık anlamadım ben.
kılışdar kaçtı... tamam kaçtı olsun.

binali neredeydi?
rte neredeydi?
kılışdarın yanındaki hayati neredeydi?

rte neden zamanında gelip tankların üzerine çıkmadı? bunun yerine halka tankların karşısına çıkma talimatı verdi? kendisi neredeydi? korkak kılışdar kaçarken rte ne yapıyordu?
Tayyip ve feto birbirlerine girsin arada en güçlü muhalefet kaynasın oh oldu canım. Birbirlerinizi sevip sayarken Kemal yoktu birbirinize girdiniz Kemal aranıza girmedi diye eleştiriyorsunuz. Az ötede yiyin birbirinizi pislikler. Darbe ile alakası olmayan adamı eleştiriyorlar. Yav bırakın bunları adamı kötüleyip evet oyu kazanmaya çalışıyorsunuz.
hepsi yerli yerindeydi ancak kemal darbe olursa ilk önce ben tankın üzerine çıkarım sözünü içine almış oldu .

yani her zaman ki gibi ağzıyla kıçı ayrı hareket etti .

yani kendisine yakışanı yaptı .

öteki türlü yapsaydı vay be helal olsun çıkarım dedi ve çıktı diyecektik tabi buda tarihte görülmediği için yine görememiş olduk .

kemalin dönekliği baya bi tescillendi yani .

buda döneğin peşinden gidenler hakkında büyük ip uçları taşıyor anlatabildim mi dönek arkadaşlar ?
yavaş dön reis ümmet yetişemiyor deyişinin literatüre girmesine sebep olan kişinin yandaşlarının, kılışdar'ı doneklikle itham etmesi hoş bir ironi (!)

"ne istediniz de vermedik" lafı tek başına yetmeli bazı şeyleri anlamanız için ama, neyse siktiret, ne desem boş.
dahası var. ak parti istanbul gençlik kollarından delikanlı, namuslu biri çıksın da 15 temmuz gecesi hayati yazıcı'nın akıbeti yazsın. herşeyi bilen ama sadece işine geleni yazan tüm insanların başta kendileri olmak üzere tüm sülalesini amk.