anne ve babalar için tavsiyeler bütünüdür. Kızlarınız 18 yaşına girip, kadınlığını kazandığında evlendirilmeleri makbül görülür.

Faideleri nelerdir ?

- erken yaşta bir birey olduğunu idrak etmesi
- sorumluluklarını öğrenmesi
- her çeşit zina çeşidinden uzak kalması
- daha sağlıklı bir gebelik yaşaması
- (eşiyle) erken yaşta birbirlerine yoldaşlık edip, uyumu maximum seviyesine çekmeleri
- genç yaşta torun sahibi olma müjdesini yaşamaları gibi ...
Pedofililin hiçbir açıklaması faydası falan olmaz nereden baksan iğrençlik şerefsizliktir, şimdi gidip 'Fayda diyor birde ya, pedofili orospu çocuğu' desem gidip beni cezalandırır ya yönetim bu da ayrı bir adaletsizlik örneği ya her neyse.
Bunu savunan da, bunun olmasına izin veren de, bunun reklamını yapıp dinen sevaptır gibi açıklama yapan da süzme O.Ç. dur.

Kesin.
hiçbir faydası yok tam tersi kız bunalıma girer amk .
dini olarak bakıldığı zaman görülür ki 15 yaşından sonra pedofili falan olmaz, Ve bir kadının nasibiyle evlendirilmesi en uygunudur.

karşı çıkanlar eksêriyetle dine soğuk, zinacı kimselerdir. özgün düşünceye hâiz kimse içlerinde çok az bulunur.

Hak verdiğim düşüncelerdir.

edit: karşı çıkanlar 12 yaşında kızla öpüşüp koklaşmayı uygun gören lakin evlenmeye karşı çıkan şeref ve mahrem gibi kavramlardan uzak, yozlaşmış kimselerdir.
zihniyete bakar mısın seni dünyaya getiren... şimdi bana burda annene küfür ettireceksin. gerizekalı. Bir aralar töre boku vardı hala devam ediyor mu bilmliyorum bu işlerle uğraşıp genç yaşta evlendirmek falan bu kişiler insanlıktan bahsetmesin lütfen aklı olan susuyor amk memleketinde.
Kız evlendirilmez. Kız evlenmek isterse kendi hür iradesi ile evlenir. Herhangi bir insanın ozgur iradesine müdahale etmek insan haklarına aykırıdır.
faydası yok ki birşey söyleyeyim kızları yaşayan bir ölüye çeviriyor lar.
yok bakire kız sayısındaki düşüş yok erken yaşta kız evlendirmenin faydaları yok etek giyen kızın amacı.
bu başlıklar örümcek ağına dolanmış zihniyetin yansımalarıdır, bunları her gün şu sözlükte görüp görüp ülkenin bu durumuna şaşmıyorum mesela.
sapıksınız net.
sayın yazar rica ederim insaflı ve vicdani yazın çok rica ediyorum.

(bkz: #35691246)
(bkz: #35722274)
(bkz: #35721558)
(bkz: #35707257)
(bkz: #35700781)
(bkz: #35692802)
(bkz: #35665941)
(bkz: #35087748)

tanım; abesle iştigal .insanlığa zarar fikirler.
torun sahibi olmak.
18 yaşını geçtiyse problem yok ama birini hala sen evlendirmeyi düşünüyorsan zaten sen onun özgür olduğunu kabul etmemiş oluyorsun.
18 yaşa pedofili diye eleştren beyinsizleri görünce siktirin gidin diyesim geliyor. 18 yasndan sonra isterse evlenir kız sana mı soracak orusbu çocuğu.