bugün

http://fizy.com/#s/16mbyf
küçük kardeşi gülcandır. ya kaçırılır, ya ölür
sanılanın aksine her zaman bildiğimiz kadar iyi ve namuslu değildir. bir dönem uyuşturucu satıcılığı yapmışlığı da vardır.
http://alkislarlayasiyoru...cerik/2509/namussuz-emrah
şimdilerde, adı geyiklerde bol bol anılıyor ama zamanında bu ülke gençliğini derinden sallamıştır. zamanının en ünlülerinden biridir. ayrıca mozart ile yakından tanışıklılığı olup, onun hakkında şöyle bir ifade kullanmıştır,

"Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim." *
küçük osmanın eski versiyonudur.
Kaybedenler Kulubünün her daim en büyük üyesi.
(bkz: zek)
(bkz: belalım benim)
(bkz: pantalonu çıkarmadan sıçan insan)
yüzüklerin efendisine de el atmıştır:
http://alkislarlayasiyoru.../46435_20110224013601.jpg
acıtasyonun ekmeğini çok yemiş oyuncu.
Korku filmi misali adının geçtiği yerde kişinin ölmesi beklenen,bulunduğu ortama acı ve kederden başka birşey getirmeyen kişidir.
Fenerbahçe'li Genç Semih misali 40 yaşını geçmesine rağmen küçüktür,acılıdır.
şu an boğazda yüzer stüdyo üzerinde konser verdiğini tunuslu bi arkadaşımdan öğrendiğim sanatçı.
bir neslin bilinçaltına yerleşen film replikleri ile meşhur sanatçı. küçük emrah filmlerinden kalma üzerimde hala anlamsız bir hüzün var sözlük.
kendisi tam bir piçtir. böyle hassas bir konuda, ülkece ortak bir fikirde buluştuğumuz konu çok az olsa gerek.

bir diğer ülkece ortak özellik için;

(bkz: paranoya)
onun bunun çocuğu lakaplı oyuncu.
(bkz: unutabilsem)
yıllarca bu herif yüzünden adımdan nefret etme sebebim.

sene 1985, gözlerimizi yarım açmışız...

tam o gün haberlerde bir orta okul çocuğu, öğretmeninden yediği dayakla komaya girmiş.

annem duygusal kadındır çok üzülmüş çocuğa, babam da edebiyatçı, halk ozanlarına bayılır, erzurumlusu var ercişlisi var demiş.

nüfus memuru da koydum gitti ulan şeklinde hayırlı olsun vatana millete deyince adımız olmuş emrah.

e şimdi ben sana ne diyim be adam, bunca hikayesi olan bir ismin başına küçük gelip, senelerce "kooooşşşşş" diye sonuna nidalar ekleniyorsa ben sana küfür etmiyimde kime edeyim?
kaşlarımı kestiler bükemedim anne.
"faydalar faydasız, imkanlar imkansız; uzayan gecelerde saatler zamansız..."

varoluş sosuna bulanmış bir nihilizm. insan acı çeker. iç evreninden dünyaya açılan kara delikten geçmeye çalışır. anlam arar. ama bazen faydalar faydasız, imkanlar imkansızdır. noktalı vürgülden sonraki bölüm ise belki de türk müzik tarihinde görece kavramına, izafiyet teorisine bırakın atıfta bulunmayı, direk kafa atan tek bölümdür.

saat 04:00 da bana yazdırdığın şu şeylere bak emrah allah belanı versin senin e mi?

edit : ha buarada yazacağın şarkı sözünü de sikeyim tamam mı abicim? bi açıklama getiricem diye düşünüyorum gecenin bi yarısı
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel