bugün

kürtsüz değil terörsüz bir türkiye hali kurulması daha uygundur. Zira her seferinde belirtirim bende kürdüm. Ama sizin gibi bölücüler yüzünden bazen sizin gibiler terörü hakediyor diyorum. kimseyi ırkından soğutmaya hakkınız yok.Bu ülkede terörün sebebi devlet ve dış güçlerdir. Kürt milleti sadece yemdir. Yem olmasının sebebide devletin yeteri kadar eğitim vermemesi, aşırı baskı uygulamasıdır. Bu ülkede çingeneler de var çoğu dilencilik, hırsızlık, gaspçılık ile uğraşıyor, bu ülkede göçmenler var kılını kıpırdatmadan savaş sonrası gelip arsa,apartman sahibi olan, şimdiki torunlarının dedelerinin sayesinde araba, yazlık, iş sahibi olduğu aşikar. kürtsüz bir türkiye hayaldir. Ama şeref yoksunu insanlara haddini bildirmek hayal değil gerçektir.

Allah indinde en üstününüz, takvada en ileri olanınızdır) [Hucurat 13]

sen bu maddeleri sayıp kendini bizden üstün görüyorsun ya bu ayettte halk diliyle sana kapak olsun.
(bkz: nerde o günler)
en başında seçme şansımız olsaydı keşke. artık çok geç.

ırkçılıkmı? editi: onlar nasıl sadece kürtlerin yaşadığı bir ülke istiyorsa bende sadece türklerin yaşadığı bir ülke istiyorum. zaten kendini türk olarak adlandırmayıp birde askerini öldürmek için dağa çıkanı alkışlarla karşılarsan, ülkede nekadar pislik varsa altında sen varsan seni sevmemem normal değilmi?
ancak hayal olarak kalacak bir cümle.
şu an kürtlerin yoğun olarak yaşadğı coğrafyaya istanbuldan izmirden türk yerleşimciler mi göçecekmiş peki? yoksa boş toprak parçasını ara ara göte sürterek tatmin amaçlı bir hayal mi bu?
hayaldir adı üstünde. bunca yıl beraber yaşadığımız, aynı topraklarda büyüdüğümüz insanları neden istemeyelim ki yanımızda. var mı bunun mantığı? hiç bir insan, bir grup terör yanlısının yaptıkları yüzünden, tüm toplumu yargılayamaz.
birçok etnik kökene sahip insanların kanlarıyla oluşan bu vatanı, görmezden gelenlerin kullanacağı cümle.
kürt harici diğer 60 milyon türk ün verdiği vergilerin yüzde 90 nının asker ve ordu olarak doğuya harcanmadığı, aksine kendi memleketine kendi köyüne harcanıp daha modern yaşam hayalidir bu.

hiç bir boka yarama, üretme, eğlenme, harcama. devlet senden kişi başı 1 vergi alsın, daha sonra gidip batıdan güneyden karadenizden iç anadoludan kişi başı 9 vergi alsın. sonra bu 10 verginin 9 u doğuya harcansın,

ve tüm bunlardan sonra 3 kuruş oy toplamak için tayyeap e götlerinin boklarını yalatsın.

ey halkım sizin için aysun ablamızdan geliyor

(bkz: benim oyumla dağdaki çobanın oyunun aynı değer de olmasın)

evet hala linç edemediniz bu cümleyi söylediği için
ahmet türk'ün düşüncesinden çok da farklı olmayan karşıt görüştür. etki tepki olayıdır.
yavru Hitler'lerin beyninde oluşabilecek bir hayaldir.
kürt harici diğer 60 milyon türk ün verdiği vergilerin yüzde 90 nının asker ve ordu olarak doğuya harcanmadığı, aksine kendi memleketine kendi köyüne harcanıp daha modern yaşam hayalidir bu.

hiç bir boka yarama, üretme, eğlenme, harcama. devlet senden kişi başı 1 vergi alsın, daha sonra gidip batıdan güneyden karadenizden iç anadoludan kişi başı 9 vergi alsın. sonra bu 10 verginin 9 u doğuya harcansın,

ve tüm bunlardan sonra 3 kuruş oy toplamak için tayyeap e götlerinin boklarını yalatsın.

evet hala linç edemediniz "benim oyumla dağdaki çobanın oyu aynı değer de olmasın" diye aysun kayacı
halkların kendi kaderini tayin etme hakkına uygun istek.

hey çapsız yurdum sosyalistleri. bağımsız bir kürdistan kurulmasını kürtler isteyince özgürlükçü, türkler isteyince faşist oluyor öyle mi.
kimse kusura bakmasın ama kürtsüz türkiye daha iyi bir yer olacak diye bir kaide yoktur.. ben bir kürtüm ve bu ülkenin bensiz daha iyi bir yer olacağını düşünmüyorum..

neymiş kürtler olay çıkarıyormuş.. peh sen gel dağdan inen teröristleri serbest bırak sonra onlar eylem yapınca miting yapınca faturayı bütün kürtlere çıkar.. yok öyle bir dünya.. başta bu iktidar varken, yargı bağımsız değilken sorun kürtler de değildir teröristler de.. sorun yöneticilerdir..

kürt açılımı yapılacakmış.. kürt açılımı dedikleri doğudaki kürtleri toplumun içine alıp türkiyede yaşadıklarını göstermek değilmiş meğerse dağdaki kürtleri ülke içine sokmakmış.. tabi onlar zorlanıyordu kuzey ıraktan türkiyeye geçerken dolayısı ile de kürt açılımı ile onları ülke içine salmış olduk..

bunun suçlusu ne o dağdaki kürttür ne de köyünde çiftçilik yapan kürttür.. tüm suçlu böyle olaylarla cesaret veren hükümettir..

edit: hala hükümeti savunanlar varsa azerbaycanda bayrakların neden indirildiğini de açıklasınlar lütfen bana.. hani onlar kardeş milletti ya..

son bir ek: (bkz: ne mutlu türküm diyene)
güneydoğu halkı orada türk istemiyor ve aponun partisine oy veriyorsa,
o zaman biz de türkler olarak neden onları korumak için iran ırak suriye sınırında şehit olalım..
acınası zavallı insanların hayalidir.
Rasim Ozan Kütahyalı'yıhaklı çıkaran hayaldir.

(#6317981)

http://www.taraf.com.tr/makale/7218.htm
bu ülkede yıllarca kürtler bölücülük yaptı türkler mağdur oldu.artık krediyi tükettiler.

yasalarımıza göre silaha bulaşmadıktan sonra bölücülük propagandası yapmak serbest.

ben apo posteriyle yürüyüp kürdistan sloganı atan, pkklı katilleri kahraman olarak karşılayan sadist ruhlu insanlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum.defolup gitsinler.
son zamanlarda cazip gelen hayal. hemen her kürt; dağa çıkmış, sözde kendisi için savaşan pkk'lıyı savunuyor. sizin atatürk var bizim apo var diyor falan. ben bu bölücülerle aynı ülke'de kalmak istemeyince mi bölücü oluyorum. onlar çoktan kendilerini soyutlamış milletimizden.
abd tarafından teslim edilince, idam korkusundan devletim için hizmete hazırım diyen korkak ve alçak bir adama liderimiz gözüyle bakan bir koyun sürüsü ile yaşamak istemeyen türklerin hayali değil, isteğidir.
izmir'de kadını araba ile ezen dtp'li yi gördükten sonra kurduğum bi hayal...
turizm yörelerinde turistlerin rahatsız edilmediği,
geceleri bayanların rahatça sokağa çıkabileceği,
güneydoğu gibi tarihi türk olan bölgelerin temizlendiği,
büyük şehirlerdeki adi suç oranının 5'te 1'ine düştüğü,
travestilik, kapkaççılık, gasp, hırsızlık, tecavüzcülük, yankesicilik, balicilik, tinercilik gibi topluma rahat vermeyen durumların azaldığı,
türk'ün sırtındaki kamburun düzeldiği,
milli hasılanın 2 misline çıktığı,
ülkenin dünya'daki saygısının arttığı,
bıyıklı esmer türk imajının yerle bir olduğu,
türk'ün özüne döndüğü,
türk'ün elektriğinin çalınmadığı,
botaşın borusunun delinip gazının çalınması sonrasında, birde o gazın devlete daha ucuz meblalarla geri satılmadığı,

kısaca rahat ve huzurlu bir ülkenin hayalidir.
Çekirdeksiz üzüm gibidir. isteyen tabiki çekirdeksiz olanı tercih edebilir. Saygı duyulmalıdır. Fakat üzüm çekirdeğiyle güzeldir. Ağzının tadını bilene.