bugün

hiç şüphesiz ki molotof kokteyli 'dir.

ne zaman ve hangi kürt tarafından icat edildiği bilinmesede, kürtlerin milli icadı olarak tarihe geçmiştir. devlete karşı isyan meşalesini yakan her kürt'ün elinde en az bir molotof bulunmaktadır. (milli bir görevdir.) bu demek oluyor ki; her kürtün cebinde en az bir molotof hali hazırda bekletiliyor demektir.

kürtlerin molotof kullanma kuralları ise şu şekilde'dir;

* molotoftunu boşa harcama.
* isyana tek başına kalkışma.
* önder'den; " isyan çıhorıyerem beni kollayın lov "
komutunu duymadan molotofuna davranma.
fitne ve fesat.
kesinlikle çocuk doğurmaktır.

yani bir kürt ailesi en az 7 çocuk doğurmak zorundadır.
şemmamedir efendim. Nereye giderseniz gidip herkes bilir şemmameyi. Herifler yapmış hacı adam dale don daleyle bile şemmame oynuyorlar, oynayabiliyorlar. Diğerleri için,

(bkz: zılgıt)
(bkz: molotof kokteyli)
(bkz: mazotçi)
eşek sırtında kaçakçılık,
meksikalılar duysa bunu amerikaya uyuşturucuyu böyle kaçırırlardı.
çiğ köftedir. (bkz: olsa da yesek)
(bkz: kaçak elektrik)
saat çeşitleri, termos, otomotik sofra aletleri, kan aldırma, kan toplama ve kan basıncı ölçme aletleri, fıskiyeler, tulumba ve pompalama sistemleri, şifreli kilitler, musluklar, kaldıraç ve iş makinaları.
tabi ki molotofkokteyli'dir. bunu çinli bilginler bile bilir. bir savaşçı olan çin çan çon'u şu sözlerle hatırlayalım:

molotofsuz kürt, kürt değildir.
ben dünyanın doruk noktasına geldim her cins insan tanıdım, inanın hepsi aynı. türkle kürt arasındada zerre fark yok sadece onlar yeni yeni eğitim sağlık gibi hizmetlere sahip olduğundan insanlarıda henüz gelişme aşamasında bir sonraki nesillerinin molotof atacağınıda sanmıyorum. bu arada molotof kokteyli rus icadıdır mal mal konuşmayın. bu kürt içeren başlıkları açan arkadaşlarda akıllı olsun.
steve jobs'u kürt kabul edersek:
(bkz: ipod)
(bkz: iphone)
(bkz: inşaat) ve tabi ki (bkz: çocuk)
kaçak elektrikle ahır ısıtabilecek kadar büyük divanlı ısıtıcı. elektirik bedava olsaydı bizde yapardık ama. neyse.
inşaatta amele olarak çalışanların yaptığı bir icattır. bütün herşey yapılır. ince iş biter. son rotüşler yapılacaktır. ve amelemiz gider giderlerin içerisine topak topak harç atar. evet içine giderleri tıkar yani. son yevmiyesini de alır ve siktir olur gider. daireler satılır. yeni gelenler oturur. yerleşilir. sonra bir bakarlar ki evin bütün giderlerinden sular taşıyor. tamirci ustalar çağrılır duruma bakılır. tamirat için duvarlar kırlır, fayanslar sökülür. ve daire başı 3 milyarlık masraf çıkar.
yukarıda anlattığımız olay farklı firmalardan ve vatandaşlardan dinlenmiştir. farklı illerde yüzlerce inşaatta meydana gelmiştir. bu da ne kadar organize hareket edildiğini gösterir. yenen kaba sıçmayı domuz hariç yapan hayvan bile yoktur. bir amele aylarca ekmek yediği yere ve günahsız insanlara böyle bir hainliği nasıl yapar bilemiyoruz.
başlık yanlıştır, kürtlerin en bilinen icadı değil pkk nın en bilinen icadı olmalıydı. çünkü her kürt pkklı değildir. siz bütün kürtleri pkklı gibi gördüğünüz takdirde, asıl pkklılar amacına ulaşmış demektir. çünkü onların amacı zaten bu, ülkemizi bölmek!
kürt olmayan herkese yapıştırmak için bastırılmış, üzerinde faşist yazan etiket. üstelik bunu kullanmak için faşistin anlamını bilmenize de gerek yok. kürt olmayan herkese yapıştırın gitsin.
Şemmamme şemmamme lilililili diye halay çekerek protesto şekli geliştirmek.
bol çocuktur.
Mağaraya elektrigi 220 volt olarak çekmektir.
(bkz: risale-i nur)
molotof launcher kullanması gerekir.
iphone'dir amk. steve jobs anne tarafından kürttür.

başka işiniz mi kalmadı kardeşim bu saatte.
bağırmadan konuşulduğunda çalışmayan cep telefonları.
molotoftur.
millet bazında uygulanan-savunulan faşizm düşüncesini, hitlerin bile kıskançlıktan çatlatacak şekilde etnik kimliğe uygulaması.
üstelik hitler "çalışmak özgürleştirir" der iken bunlar "çalmak ve bedava yaşamak özgürleştirir" demektedir.