bugün

Barzo pis kokulu yengeci olan kürtleri neyse parası verip doğuya inlerine gönderelim kampanyasıdır. Izmiri istanbulu kirletmesinler.
Yobazları de trabzona rizeye surdurmesi gereken kampanya. Milliyetçileride akdenize surelim oh istanbulda adam kalmasın.
Desteklediğim kampanyadır ? iyice batıya yerleştiler , çoğaldılar artık yeter.
(#7015076)
doğu topraklarını gözden çıkaranların beyanı.

üstelik doğu dedikleri yerin içine elazığ, malatya, erzurum, erzincan, ığdır, kars gibi illerin; malazgirt, erciş, ulupamir, ahlat gibi türk tarihi ve psikolojisi açısından önem taşıyan ilçelerin de olduğundan bihaberler. diğer doğu şehirleri de demek değil ki türk şehirleri değil. osmanlıdan bu yana ciddi bir asimilasyona maruz bırakılıp sünnileşip kürtleşen türkmen alevi aşiretlerini de unutmayın.

türkçü, milliyetçi bir bakışa sahip olmayan osmanlı yöneticileri bile ermenileri ileride kaybedeceklerini düşündükleri levant, şam ve lübnan diyarlarına sürmüşken bunlar sorunu yine ülkenin doğusuna sürmekle çözeceğini düşünüyor ya, hayır!! ülkenin doğusuyla batısıyla, kuzeyiyle güneyiyle her yer türkündür. gitmesi gerekenler bu topraklarda türkün hoşgörü iklimine ihanet etmiş olan misafirlerdir. nihai gitmeleri gereken yerler de ata toprakları mezopotamya düzlükleri ve zagros dağlarıdır. bitti!

üzülerek söylüyorum birkaç ay öncesine kadar bende ver kurtulculardan biriydim ancak bunun çözüm olmadığını artık görüyorum. çünkü adamların nihai hedefi bölgesel değil tamamen ülke sathını ele geçirmeye dayalı. eğer ülkeyi her isteyene vermek istesen 100 sene önce de gayet ermenilere giderdi doğu. ancak türklerle oynamanın ve katliam yapmanın bedelini çok ağır ödediler ki 100. yılında hala ağlayıp zırlıyorlar. eğer malum kişiler de biraz daha şımarıp, hükümetin bu tavizlerini türk milletinin verdiği tavizler olarak değerlendirip azıtırsa ermenileri bekleyen akıbetin aynısının onlara da olacağı muhakkaktır.
insanlıktan çıkmış olduğunu uludağ sözlüğün bile tescillediği yazar beyanı.
Ulan milletin amina koysunlar, yengecilik yapıp metropolde insanları rahatsız etsinler tık yok biz doğdukları yere gitsinler deyince mi insanlıktan çıkıyoruz. Çok da sikimde..

Istemiyorum kürtleri sevmiyorum hatta benim nazarımda hayvandan bile daha az değerlidirler. Evet bunlara karşı faşistim.
ulkenin batisi vatandas dogusu maraba mantigi ile bakan gerzek dusuncedir.
Madem 7 bölgemiz var 1 ini verelim içimiz yana yana. Birde şöyle düşünün batıda hiç kürt olmayacak , düşündenize fiesta olur fiesta !
Kürt sevmiyorum ve yakınlarımin kürtlerle aynı ortamda olmasını istemiyorum.

Potansiyel tehlike arz eden ırkın kendi bölgesine gönderilmesidir.
Doğunun tamamı kürtlere mi özel oldu ki ülkeden süreceğinize doğuyu ele geçirip saldılmaları için fırsatmı verelim ben de doğuda oturuyorum kürtmüyüm yani? Boş boş knuşuyosunuz allahın cahilleri. Ülke bizim doğu batı diye bölünmenin anlamı ne.
ülkesinin bir kısmını vatan bilmeyen onursuz, gayrıtürklerin düzenlediği kampanyadır.
bu ülkeden birileri sürülecekse bunların arasında asıl siz varsınız. vatanını cennet bilmeyen, vatanının bir köşesinden vazgeçebilecek herkes potansiyel haindir.
Ülke dışına sürmek en mantıklı olanıdır.
Ülkedeki her olumsuz durumu bir etnik grubun başına yükleyen ve kendini ütopya vatandaşı sanan kişinin kampanyası.
bazıları güneydoğuyu vatan sayıp esip gürlemiş, ''vatan bir bütündür bölünemez'' falan, filan edebiyatı yapmış.

evet soruyorum vatan neresidir.? (sorunun kendimce cevabını yazının sonunda vereceğim)

şimdi bana bak vatan sever arkadaşım; evet bazı konularda haklısınız kürt denen insanların kuzey ırağa sürülmesi gerekir fakat politika üretirken gerçekçi olmak lazım türkiye nin bunu yapabilecek siyasi gücü yok, bakın askeri güç demiyorum. tc yapması gerekeni yapıp kürtleri kuzey ırağa sürmeye kalksın en iyi ihtimalle çok ağır bir ekonomik ambargoyla karşılaşırız zaten ekonomi amı götü dağıtmış bir vaziyette, o halde bunu geçelim.

ya da 15 - 18 milyon kürdü gömeceğiz, bu nu da geçelim çünkü bu hem insanlığa aykırı hem de siz bakmayın emperyallerin suriye deki katliama göz yumduklarına, kürtlerin arkasındaki emperyaller böyle bir durumda insan hakları savunucusu kesilip başımıza üşüşürler.

o halde geriye kürtleri batıdan sürüp eski ohal bölgesine sürmek seçeneği kalıyor.

gelelim vatan neresi sorusunun cevabına, vatan bayrağın dalgalandığı yerdir ama bayrağınla dolaştığında elindeki bayrağının sapının götüne girmeyeceği yerdir şimdi eline bir türk bayrağı alıp güneydoğu da il,il ilçe, ilçe dolaş elindeki bayrağının sapının götüne sokulmadığı yer vatandır oraları vermeyiz.
ulu devletimiz tarafından ciddi bir şekilde düşünülmesi gereken kampanya.