bugün

kadınlı erkekli ne kadar kürt gördüysem hepsi takıp takıştırmış. hepsi bir renk cümbüşü, gerçekten pek bir havalılar.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)

kime göre, neye göre dediğimiz türden bir yargıdır efendim.
(bkz: çakma gandalf)
o yüzden klozete oturmak yerine ayakları ile tünerler. maksat hava atmak olsun.
sen onları roman kardeşlerimizle karıştırdın bence.
sadece kürtler değil,doğu bölgesinde o kültür hakim...
saçmalığın saçmalatılarak vıcık vıcık edildiği önermedir. bide başkalarına faşit dersiniz. asıl bu yapılan faşitliğinde üstünde birşeydir.
doğrudur, son dönemde ayakları yere basmıyor.
onlar havalı olmasından ben mi olayım aq. Ceyran beleş, Okula gönderdikleri her çocuk için valilikler kanalıyla sydv fonundan para verilen gene onlar, su desen kim kime para verecek belediye zaten dayıoğullarının uğrak yeri. es kaza bir piçe kimlik sorarsa bir polis vay o polisin başına gelenler, valisinden emniyet müdürüne herkes fırçalar , sen nasıl buranın insanına kötü muamele edersin. *
- siz kürtler hepiniz havalısınız.
+ kardaş ben havalı değilem ben van'liyem.
- !!!???
çok hava basılmasından kaynaklı bir durumdur. *
arkalarına yastık koyan kötü niyetli amcaların şişirmesinden dolayı havalıdırlar.
Doğrudur. devlet onlara yardım yapıyor, devlet onlardan vergi almıyor, devlet onlardan fatura tahsilatı yapmıyor, devlet onlara sökmüyor. Devlet her türlü kürtleri kolluyor. Ulan adamlar birinci sınıf vatandaş tabi ki havalı olacaklar bizden.

bir türk olarak konuşmak gerekirse; devlet bize de baksın artık.
- kürtler türklerden daha havalıdır!!!
- sıçarken mi?
"osurma ve mangaldan kül kaldırma olarak mı ?" şeklinde soru sorulmasına sebebiyet veren önerme.
sanırım doğru önerme. çok sık lastikçilerde hava bastırıyorlarmış.
anlamsız konulardan bile etnik ayrışmaya hizmet edecek malzeme yaratma örneği önerme.
(bkz: abi bi siktir git ya)
tabii olmaz mı hiç elbette daha havalıdır.
hava atacak süper ötesi kavruk buğday tenleri ve koyu yeşil gözleri vardır.
çoğu zaman dışlansalar bile inanılmaz sempatik gelen şiveleri ve yıllar boyu kullanmaları yasak olan kendilerine has bi dilleri vardır.
gidecek okulları olmasada yinede o harika kaslı vücutlarıyla inşaatlarda çalışabilir ve sigortası olmadığı için 8. kattan düşmesine rağmen hastaneye gidemeyebilirler.
hatta bu yüzden ölebilirler bile ama neyseki o harikulade yumurtalık,rahim ve spermleri sayesinde hepsinin en az 5-6 çocuğu vardır ve ölenin yerini bir başka çocuk doldurabilir.
7, 9 veya 14 yaşında tsk ya ait bi kurşunla öldürülebilirler ama neyseki geride yakacakları oldukça melodik ağıtları vardır.