bugün

(bkz: sen ne diyon lan değişik)

barmen! bu arkadaş ne içtiyse aynısından lütfen...
insanların zeki olup olmadığını kıytırık ygs. lys sınavlarını baz alanlara göre daha zeki oldukları kesin olan durumdur.
çok doğru bir tespit.

mucit bile çıkardıkları söylenir. tarihte taş atan ilk insan???sdasderoreror???ın bir kürt çocuğu olduğu bilinir.

ayrıca taş atma, bir saldırı ve karşı tarafa zarar verme amaçlı yapıldığı için, zeki bir kürt çoçuğu bir mağaraya
kapanıp yıllarca bunu geliştirmeyi düşünmüş, nihayet sonunda şüphesiz ki taş'ın zarar verme kapasitesiin
çoook çook üzerinde olan molotof kokteyli'ni icat etmiştir.

kürtlerin zeka seviyeleri maymunlaın çoook üzerindedir. destanları kitaplara sığmaz. *
zekiliğini molotof üretiminde kullanan kürt çocuklarının zeki olmasıdır.
zekidirler evet, burda yok tore yok bilmem kacakciligi rerore zirvalayan embesilleri ceplerinden cikarirlar.
bu ne bicim bişeydir? Bu kanıya göre aynştaynda zeki. Tüm almanlar zekimi? Ozaman Mehmet öz, ibni sina, ali kuşçu ve yüzlerce örneğe rağmen sence hala 'Türkler küfürbaz, barbar, kavgacımı? Bu arada eminim Türk değilsin. Türklükle kendini Türk sanmak arasında ince bir çizgi var.
acayip zeki değillerdir. sadece çift dilli olmaları avantajdır.
EMEKLEMEDEN MOLOTOF KOKTEYLI YAPMAYI OGRENMISLERDIR. BRAVO.
sınıfın en parlak öğrencileri olmuşlardır. Türkiyenin en iyi bilim adamlarını çıkarmışlardır.
Su götürmez gerçektir. Tıpkı çoğunun babasının belli olmayışı gibi.
matematikte başarılı olamayabilirler.
http://www.youtube.com/watch?v=-irnw_RVLqo
kürt çocuklarının bazı yazarları acayip siktiğini gösteriyor..

not: aklı başında olan yazar arkadaşlar lütfen başlığı açan troll ün gazına gelmesin, kendi başlıklarını hortlatıp duruyor.. elleşmeyelim kendi kendine yazıp dursun fesemenk..
akraba evliliğinden dolayıdır geri zekalısı tam geri zekalı olur zekiside hakkaten zekidir yahudilerdede akraba evliliği oldugu için bu vardır.
o zekayı dağa çıkmak için kulanıyorlarsa gerek olmayan zekadır.
edit: kürtler eksilemeye başladı.
Moron olmaya razıyım. O ırka mensup olmayayımda. Türküm son damlaya kadar.
zekidirler ve bu zekalarını zihinlerinin malayani ve boş şeylerle kirlenmemiş olmasının payı büyüktür. doğuda eğitim olanaklarının kısıtlı olması, çocukların çoğunun köyde veya zihinlerini tahrip etmeyecek, dimağlarının safi levhasını kirletmeyecek yerlerde büyümeleri onların beyinlerindeki odun yığınlarına diğer yaşıtlarının aksine bir kıvılcım gibi sirayet etmiş ve o yığınlar ' zeka' olarak parlamış. bunun örnekleri çok. siyasetten tutun eğitim alanına, din alanına kadar birçok alana nüfuz etmişlerdir.
Genelleme yapmamak lazım inşaat işçilerinin nerede ise hepsi kürttür. Zeki adamın ne işi olur amelelik ile.
ne anlamda?
hırsızlık, kapkaç, uzak mesafeye taş / molotof atmak?

ya başlatmayın kürtlerinden şimdi......................
lan ne zekisi bunlar kpssde en iyi yapan adam olurken ygs lys tipi sinavlarda dokulen insanlar. neden acaba bir kendine sor. el altindan bile degil aleni goturun bakim
yıllarca üniversitede düşündüğüm sorunsaldı. sonra karsın bir ilçesinde mecburi hizmet yaptım. halk gerçekten korkunç cahil. dedim bir insana bir laf öğretsem kardır dedim. bir hasta getiriyorlar sağlık ocağına bir hasta yirmi yakını. ben hastaya ulaşamıyorum muayene için. dışarı çıkar mısınız diyorum çıkmayız diye cevap veriyorlar. türkçeyi tam bilmiyorlar çıkar mısınızı soru olarak kabul ediyorlar diye dışarı çıkın diyorum çıkmayız diyorlar. çıkın lan dışarı diye hayatımda ilk kez birine bağırdığımda tamam doktor bey diye dışarı çıkıyorlar. neyse konumuza dönersek ben sağlık ocağının bahçesine yüzlerce bulduğum fidanı diktim. her gün bir tane azalıyor. anlayamıyorum. sonra nöbet tutmaya başladım bunlara noluyor diye sabahları hayvanları otlamaya götüren çocuk geldi fidanlardan birini yerinden söktü. gittim yakaladım sen napıyorsun dedim sopayı aldım abi dedi. saf ve temiz gibi hissettim onun sopa olmadığını gelecek nesillerin hayatı olduğuna dair konuştum durdum sonra anladın mı dedim anladım bu fidan ağaç olacak dedi. çok mutlu oldum. gittim uyudum. sonraki günlerde yine her gün fidanlar azalıyor yine nöbet tutunca baktım yine aynı çocuk fidanı söktü. bende dayanamadım niye söküyorsun lan fidanı ben sana anlatmadım mı dedim sesimi yükselterek. ertesi gün tekrar yakaladım çocuğu sopayı alırken aiesine şikeyet etme kararı aldım sonuçta çocuktur naptığını bilmiyor. ailesinin yanına gittim çocuğun yaptıklarını anlattım neredeyse beni dövüyorlardı çocuklarına bağırmışım diye. ben orada eğitim için elimden geleni yaptım ama tek tık ilerleme sağlayamadım. sonra kürtlerin eğitime karşı olduklarını düşünerek istifa ettim. en son ayrılırken üç fidan kalmıştı. ikisi yok olmuş ama bir tanesi ağaç olmayı başarmış. eğitemediysem bile dikili bir ağacım var her ay arayıp ağacı soruyorum.