bugün

entry'ler (20)

komünistlerin atatürk ü sevmeme gerekçeleri

belkide komünistlerin topu orrospu çocuğu olduğu içindir.

dekolte giyen kadının göğüslerine bakan erkek

gizemli şeyler merak uyandırır. Hem kadının amacı bu değilmi?

sözlük yazarlarının itirafları

cenabetim.

evrim teorisi okullarda ders olarak okutulmalıdır

(bkz: yalan yanlış şeyler)

16 aralık 2012 corinthians chelsea fc maçı

Başlamasına 1 saat 13 dakika kalan çok mühim maçtır. Bu maç her sene yapılıyor ama umursanmıyordu(Türkiyede). Cüneyt çakırın yönetmesi ayrıca mutluluk veriyor.

feminizm tek kelimelik açıklaması

Saçmalık, kocasızlık, gelecekte yalnızlık vs. Bunlar erkekleri hep yerer ama emin olun her kadın başını omzuna koyabilecek bir erkek arar. Bunlar çaresizdir.

ermeni soykırımı

Saçmalığın daniskası. 'Eğer ceddim soykırım yapsaydı dünyada 1 ermeni kalmazdı'. diye açıklanabilecek durum.

boyundan memnun olan 1 58 cm kız

kendine bakmadan istediği erkek tipini '1.85 olabilir' diye yada 'uzun boylu yakışıklı erkek' tanımıyla koca arar.

ağrı dağı ile ünlü ilimiz

bulgaristanın başkenti romaya aittir. Çevresi büyük rumeli hisarıyla çevrilidir. Bu hisarı 2.papa emmi yapmıştır.

kürdistan ın türkiye ile birleşmesi

sözde kürdistan bi kere bizden ayrılmak için uğraşıyor. Ayrılınca tekrar niye birleşsinki. Hemde bu bizim felaketimiz olur.

amerikada ne kadar para kazanılabilir

anayolda fahişelik yaparsan malı götürürsün. Denemedim tahminim bu yönde.

16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

en fazla 1 farkla bitecek olan maç. Tahminlerim 2-1 den yana. 3-2 de olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

ingilizce-matematik-edebiyat-diksiyom, vb derslerde telefonumdan erotik içeriklere baktığım doğrudur. 8 arkadaşımla.

iran da fahişelik yaşının 10 a düşmesi

bu haberin kaynağı ne? Ben 10 yaşında bir fahişe olacağına inanmıyorum. Olsa bile önce amerikada olmalıydı.

steven gerrard vs frank lampard

forza steven gerrard. Ama bu iki futbolcu yaşlandılar artık. Yerine başka tercihlerde olabilir.

babadan duyulan ağır laflar

'oğlum doktor olup babasına bakıcak!'. oysaki iktisat okumayı planlıyorum.

kürt çocuklarının acayip zeki olması

bu ne bicim bişeydir? Bu kanıya göre aynştaynda zeki. Tüm almanlar zekimi? Ozaman Mehmet öz, ibni sina, ali kuşçu ve yüzlerce örneğe rağmen sence hala 'Türkler küfürbaz, barbar, kavgacımı? Bu arada eminim Türk değilsin. Türklükle kendini Türk sanmak arasında ince bir çizgi var.

yazarların ömür tahmini

ben sizi gömmeden ölmem. En az 90 yıl. Büyük hissediyorum. Çok büyük...

sözlük yazarlarının şu an istedikleri şeyler

(bkz: saygınlık) (bkz: kankalarım) (bkz: şans) (bkz: para) (bkz: ) (bkz: çerez) (bkz: lm) (bkz: kadın).

ölümsüzlük olsaydı olabilecekler

(bkz: )müebbet hapis. Millet hiç ölmicekmiş gibi (?) yer içer ve korkusuz yaşardı. Savaşlar bitmezdi?