bugün

Ar damari catlamis insandir.

Hem kurt, hem yuzsuz.
Insan olup bunu utanmadan soyleyebilen insanla eşdeğer insandır.
Kimin ar damarı çatladığını, yüzünüze tükürdüğünde anlayacağınız insan.
utanmadan söylerim ama gurur duymam bir insanin irkindan gurur duymasi hastaliktan baska birsey degildir.
rezilliğin dibine vuran insandır.
ırkın, milliyetin önemsiz ; önemli olanın ise ruh ve yetenekler olduğunu bilen insandır.

adetullahtandır: türküm.
hiç utanması arlanması olmayan bir insandır. insanda birazcık onur, gurur olur.
kürt diye bir şey yoktur, boşuna bağırmayın.
vatanına bağlı olduğu sürece sıkıntı yok. bizim derdimiz yemek yediği kaba pisleyen kürtlerle.
insandır, insanımızdır. önemli olan vatana baglılık göstermesi saçma gerçekleşmeyecek şeylerin peşinden koşmaması.. ihanet etmeyen herkes kardeşimiz sayılır.
Hem kürt olup hem de ırkın utanılacak bir şey olmadığını hele kürt ırkının utanılacak bir yanı olmadığını bilen insandır.
Asimile olanlar ise yalnız işlerine geldiğinde bunu belirtirler yada ben değil babam kürt derler. (bkz: bsg)
Ooo ifşa var. Yaz lan beni, yaz yaz yaz beni de yaz.
Söylemesine gerek yok biz anlarız kürt olduğunu ama her kürde de ön yargılı yaklaşmayız. Kürt diye oç olup molotof atacak değil ya amk.
Söyledikten beş dakika sonra saldırıya uğrayacak insan türüdür. iyi kavga çıkar sanırım. Pata küte millet birbirine girer.
Önemli olan türk kürt olmakta değil önemli olan vatan haini olmamakta.insanın kanına işleyince çıkmıyor bir daha.
Benimdir. Canına susamıştır diyenleri bekleyendir. Beyinsiz birer mhp li den daha iyidir.
böyle bir başlık açmak ne kadar doğrudur bilinmez.her kürt pkk lı değildir.ve bu ülkede kürt sorunu yoktur. kürtü kullanarak türk'ten intikamını almak isteyen ermenilerin, yahudilerin, ingilizlerin sorunu vardır.
tam olarak bu özgüveni istiyorum işte dedirtir.
güçlüdür. cesaretlidir. bazı türkler gibi klavye delikanlısı değildir. açık ve net.