bugün

vay anasını dediğim tc'dir. dostum bunu ispat et ülkeyi terk etcem valla ben boşuna okuyorum 6 yıldır üniversitede. gidip 10 rus çağırcam hepsinden 3 çocuk, etti mi sana 30. 30x700'den 21 milyar aylık gelirim olur. ha gece günsüz ameliyat yapmışım ha kadınlarımla alem yapmışım.
(bkz: haber doğruysa kışla komutanı istifa etsin)
g.tünden entry uydurup, sonradan başlık uyduran hedenin hödösü. beyinleri manipule, hassasiyetleri provake etmeyi seven bir güruhla aynı oksijeni paylaşmaktan bazen tiksiniyorum. ayrıca incisözlük diye birşey yok mu arkadaş, git orda kus kürtlere nefretini.
(bkz: tc ne la)
(bkz: kesintisiz güç kaynağı)
yalanın önde gidenidir. allahtan doğu'da yaşıyorum da biliyorum.

ulan millet açlıktan kıvranıyor, 4200 lira ne lan? tayyip erdoğan çocuk başına 40 tl vereceğini söylediği zaman bayram etti millet. 700 tl ne demekmiş?

götten uydurma bir haber. gerçi kaynak falan yok, haber niteliğini taşımıyor zaten.
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
evet doğrudur; doğuda okula giden çocukların ailelerine bir miktar para ödenmekte devlet tarafından,eğer koloni kıvamında çoğaldıklarını göz önüne alırsak; elektriği bedava kullandıkları gibi yaşamayı tamamen beleşe getirdiklerinin bir göstergesdir. Gerçekten vatana faydalı birey yetiştiryor olsa bu aileler gözü görmez kimsenin ama büyüdüğünde öyle alışmış oluyorlar ki bu durumu 'bana ne devlet yapsın' politikası resmen yerleşiyor bünyelerine yada terörist oluyorlar kolay yoldan.
benim maaşımdan vergiler kesile dursun haram-ı zıkkım eyliyorum tüm bu vatan hainlerine hakkımı.
Eğer zerre kadar hakkım varsa zehir zıkkım olsun...
Hakkımı yiyen y....ğımı yesin.
yanlış yapmıştır, barışa kurşun sıkmıştır, eline keleş verip barış için çaba göstermek varken gariban kardeşimin beynini yıkamaya çalışmıştır.
türkiye cumhuriyetinde türkten başka herkesin yağını balını yediği tek gerçek budur.üstüne bir de hainlik yapıp cilasını çektiği durumdur.
Kaynaksız habere 6 yıl kayıtsız şartsız inanmak.

Umarım doğrudur da bu girdiğiniz tripler boşa gitmez.
Benim kardesim de bu ay nasil gecincem diye düşünsün.haram olsun vergilerim.
bilgi kirliliğinden, dezenformasyondan başka bir şey değildir. velev ki doğru olsun, ne var bunda? sosyal devletin gereği de bu değil mi?
kürt halkının en önemli gelir kaynağıdır.
türk ailelerinden işsiz çocukları için vergi toplar...

aynı zamanda sivas'ın doğusunu "tax free zone" ilan etmiş "kürt bir maliye bakanına da sahip olan devlettir.
Kürtler bu topraklarda her zaman üvey evlat muamelesi görmüştür.

Kürtler ezilmiş ve mağdur olmuşlardır. Tc devleti derhal tüm haklarını vermelidir kürtlere.

Suriye'li öğrenciye 1500 lira veren tc, kendi vatandaşına 700 tl gibi komik bir ücret vermektedir. Sonra da kardeşlikten bahsedin.
az ödeyen türkiye cumhuriyeti devletidir. avrupa'da yaşasak, kaç alırdık. suriyeliler 1200 lira maaş alıyor. hakkımız 2000 liradır. açık ve net.
Hangi hoca çay kahve yapıp alıyor? Adamlar ders arasında yeme içme eyleminde bulunmasın mı? Ayrıca bize ne? Çocuk başına ise 12 çocuklu olduklarını düşünürsek yeter de artar, bizlere verilmiyor bile.
Kürt piçleri insandan saymaktır. Yanlıştır. Yapılmamalıdır.
700 tl yetmez 4 katrilyon verilmelidir. o parayı vermeyen devlette faşisttir ayrımcıdır.
yapıyoz çocuğu alıyoz parayı çatır çatır yiyoruz kaldıramayan düşünsün.