bugün

doğru önermedir kurulmalıdır, fakat beş dakika sonra yıkılmalıdır.
vatan bir bütündür bölünemez.
başlığa bakılınca küfür etmek istense de açıklamayı okuyunca mantıklı gelebilen konudur.olması her ne kadar istense de zordur.
gayet mantıklı olmasına rağmen tarafımı çok üzen bazı durumlar vardır:
-amerikanya'nın "bağımsız bir ülkeye saldırıldı" bahanesiyle ülkemize karşı ayaklanma çıkartması.
-avrupa'nın "savunmasız" bir ülkeyi koruma çalışmalarının başlaması.
-israil'in yakın komşusunu korumak istemesi.
vb.
bu durumlar sonucu, ülkemiz saldırdığı takdirde işin içinden çıkılmaz bir hal ortaya çıkacaktır.
diğer ülkeler de bunu istemektedir.
kürdistan kuzey kutbunda kurulmalıdır.
kurulsun tabi ama türkiye sınırları içerisinde değil.
gidip ırak'ta falan kurulsun.
biz de rahat edelim en azından.
kürtlerin en büyük haklarından biri bu.
açıklama mantıklı ancak osmanlı devletinde bile çıkan isyanlar böyle bastırılmadı. anlamıyorum öyle birşey olacaksa, direk bütün doğuyu temizleyin geçin. bir ton teknolojimiz var, anlamıyorum adam dağdan kaç kilometreden karakola baskın yapıyor, bi ton teknoloji ile önceden farkedemiyoruz. bu da gariptir. yok dağda göremiyoruz. * len termal dürbünler var.
mantıksızdır. çocuk oyunu değil bu işler. öyle bir devlet kurulsa bile türk ordusunun karşısına çıkacak askeri gücü olmaz. üstelik bizde vatan kutsal sayılır öylece verilemez.
kürdistan kurulsun, lazistan kurulsun,çingenistan kurulsun pomakistan, alevistan vs kurulsun bölüne bölüne vatansız kalalım ve bokunun üstüne düşmüş salaklar gibi oturup düşünelim. biz nerde yanlış yaptık diye.
merak ediyorum. ülkedeki tek azınlık kürtler mi yoksa aklı çelinip maşa olmaya müsait tek azınlık mı kürtler?
nerde kurulacaksa kurulsun hepsi de siktirolup gidecekse eğer. melezi bile kalmasın amk. hepsi de kurmak için kiraladıkları götün meyvesi kendi topraklarına dönecekse kurulsun ve sızlanmaları kesilsin. ha hala sızlanmaya devam edecek olurlarsa da tepelerine bomba yağdırıp köklerini kurutmak farz olmuştur amk. bi yeterin be.
(bkz: donum ıslak uyandım)
kürdistan kurulup bütün kürtleri istedikleri çoğrafyaya yerleştirdikten sonra atom bombası atarak olaydan tamamen kurtulmamız ile devam etmesi gereken önerme.
türkiyedeki birçok düşmanlar barındığından ötürü kabul ettiğim bi görüştür. terör son bulur ve herkes kendi ülkesinde rahatça barınır. bunun olması sonucunda kurulması tahmin edilen ülkeler:
1.yeni osmanlı (şeriat yönetimi)
2.kürdistan komünist cumhuriyeti
3.türk cumhuriyeti (ülkücü hareket)
4.türk komünist cumhuriyeti
5.türkiye cumhuriyeti (bölünmeyen kesim)

(bkz: selçuklu devleti)

not: ben 1 numaraya dahil olurdum..
(bkz: adam anştayn)
abi ermeniler kurmuş devletini, içimizde irinli çıban gibi ağrı sızıyla rahatsız etmeyi kesmişler. takdir edilesidir. çünkü her azınlığın götü yemez asalak gibi kanını emerek yaşadığı toplumdan ayrılarak kendi ayakları üzerinde durmak adına baş kaldırmak, çabalamak ve başarmak göt ister. ee kürtler atatürk zamanından beridir sızıdır hep, azdırılıp şımartılıp sorun çıkartır. onca yıldır maçası yemiş mi devlet kurmaya? baskıdan mı? bu topraklarda bir hitler yoktu. isteseler kurabilirlerdi. acaba neden kurmadılar şimdiye dek?
biri şunlara bir öğretse türk olduğumuz için altın tepside sunulmuyor bize de hiçbir şey.
daha önceleri neredeydiniz
misakı milli sınırları dışında herhangi bir yerde kurulabilir ve türkiye'de yaşayıp türkiye'den rahatsız olan tüm kürtler oraya gönderilebilir.
bunların rahat edeceği tek yer toplu mezarlardır. başkası bu topraklarda haramdır soysuzlara.
ne kadar çok kurulmasını isteseler de asla ve asla olamayacak bir şey. izin vermeyiz lan. tek bayrak tek vatan
kuruldu zaten. kuzey ırakta böyle bir yer mevcut. çok merak edenler gidebilir, dönmemek şartıyla.
ne kadar aşağılık bir ifadedir. sen arabın türkün toprağına göz dik yılanlık nankörlük yap.
Kesinlikle kurulmalıdır fakat bunu destekleyen ülkelerin topraklarına onları bölmek suretiyle kurulmalıdır.
"Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışarısında olursa neden olmasın, hem onlar rahat eder hem biz de kurtuluruz." dedirtecek bir durumdur.
Kürdistanın kurulucağını pek sanmıyorum çünkü tüm dünya devletleri pkk gibi terörist örgütü barındıran topluma devlet kurdururmu?.