bugün

col ilahlarini urkutup kacirmak.
https://soundcloud.com/ko...wang-yu/kufur-soyluyorlar
cs go denen illet oyunda yabancılara yabancı dilde küfür edince hiç bir zevk alamadığım aksine anlamasada türkçe küfürler ederek stres attığım değişik bir yatıştırıcı.
küfür etmek insanın sinirini bir şekilde akıtması olabilir.
sizi bilmem ama ben küfrederken kendimi kaybediyorum ya. övünülecek bi davranış değil ama.. Allah affetsin
Frontal lobla değil alt beyin ile iletişim olayıdır, derhal terkedin analaşamazsınız.
Kavga ile iletişim kuranlarla birdir bunlar. Bazılarına göre samimiyettir.
Saygısızlığın samimiyet olduğu şu çağda akılla konuşmaktan yanayım.
hiç küfür etmem ve ailemden de bir defa bile duymadım. ama arkadaşlarımın aileleri ev içi ev dışı her yerde küfür ediyor. ilk başta çok tuhaf karşılamıştım. belki de tuhaf olan bizizdir diyorum şimdi.
görgüsüz ve saçma bir eylemdir küfür etmen etmeyi tercih etmem.
ramazan geldiğinden beri ağzımdan eksik olan cümlelerdir.
kafakoparanus 61'in bayıldığı eylem.

(bkz: kafakoparanus 61 in çaylak olması)
küfür etmek acizliktir.

Düşününce, küfür etmek hiçbir işe yaramadığı anlaşılır. .
Dilimize bile yakışmıyor.

Der ki :
ihsan Fazlıoğlu.” Aklında fikir olmayanın dilinde küfür,
kalbinde muhabbet olmayanın elinde şiddet olur…

Dilerim Küfür etmeyen bir toplumumuz olsun...
kızgınken ve üzgünken yaptığım eylem.
dünyanın tek demokratik en eşit eylemi. götünde don olmasın yinede dünyanın en zengin adamına edebilirsin küfürünü. ya da dünyanın en diktadötör adamının mına koyabilrisin. ve sana hiçbirşey yapamaz. küfür, kısa çöpün uzun çöpe verebileceği en büyük huzursuzluktur.
Her insanin icinden de olsa ettigini dusundugum sey. Bir olay olur asabiniz bozulmustur.

Ya senin ben amina koyayim diye soyle icinden bastira bastira soylemiyorsa anneannelerimiz dahil ben de birsey bilmiyorum.
kendisini ifade edemeyen cahil insan eylemidir.
Neden kötü bir şeymiş gibi görüldüğünü anlamadığım şey. Küfürsüz anlatamayacağın şeyler var abi, dilin bir parçası küfür, dili zenginleştiren bi olay. Yerinde kullanıldığında çok efektif. Hatta farz
Erkek erkeğe edildiği zaman, karşı tarafı zor durumda bırakmak için "ibne misin birader?" şeklinde bir soru sormak yeterlidir. O anda ortamda derin bir sessizlik olur.
"mahmut abi gay mıymış!"
kültürlü ve eğitimli bir insan küfür etmez. çünkü küfür insana hiç bir şey kazandırmıyor, üstün biri olduğunuz anlamına da gelmiyor.
beni artık rahatlatan bir eylem. bugünden itibaren küfür etmeye, argo kullanmaya başlıyorum.
Yok be çocuğum, mayanda yoksa olmuyor o işler. Böyle bir hınçla kötü çocuk olacam diyorsun, olamıyorsun. Olma zaten.
basmakalıp küfürler artık anlamsızlaştılar. bu nedenle insanı tatmin etmezler. tatmin olmak için "kendi küfrünüzü kendinizin oluşturması" denenmelidir.
yapılması sünnettir.
Kendim dahil çoğu sözlük yazarının yaptığı eylem.
beleş terapi !..