bugün

en büyük avuntusu "askerde rahat ederim" olan erkektir.
kıyamam lan.
askerde 5 dakika fazla uyuyacaktır. hepsi bu.

(Bitti)
yaştan yaşa durumu değişebilen erkektir. yüzü ak, cildi pürüzsüz sanki kaymak kardeşime zamanla sakal bıyık musallat olabilir.
Arkadaş ortamında taşak geçilen, ortama girdiği zaman 'aha bebek poposu geldi' denilen erkektir.

(bkz: kız gibi yüzün var kardeş)

(bkz: yüzün eski sevgilimin yüzüne benziyo)

not: bende köseyim.
(bkz: baby face)
Bazılarına yakışır.
nedenini bilmiyorum ama ne zaman görsem köse erkekleri hep bir acıma duygusu beliriverir içimde. yazık derim kendi kendime. bir erkeğin sakalının çıkmaması psikolojikmen yıpranmasına sebep olabilir,zira sakal bir erkeği olgunluğa eriştiren, bir anlamda erkekliğini hissettiren en büyük olgulardan biridir.
dünya ahret kardeşimizdir.

Kadınlar sakal seviyor malesef.
30 yaşında bile olsa daha liseli gibi duran erkeklerdir. çok kötü lan adamın yüzünde bir tane kıl yok sakal çıksın diye hergün sakal tıraşı olanı tanıyorum.
Köse olmayan arkadaşları "ne güzel olum sakal derdin yok" derken kendisi "yeter artık çık amk yaşım kaç oldu ya" der.
tüysüzdür.

batıl inanç notu: köse olan erkeklerin hain olduğu söylenir büyükler tarafından.
(bkz: baby face)
biçok köse arkadaşım oldu ve adamların sadece sakalları çıkmıyo amk futbol maçına gidince anlıyoz kıllı kıllı döşler felan ama keşke olaydım denilen birşeydir sakalımı bıyığımı kesmekten suratım yamuldu.
direk memurluğa yönlendirilmelidir.
Kesinlikle daha çekicidir.
benimdir baby face olmanın faydası çoktur mesela 21 yaşındayım ama herkes 17 yaşında zannediyor . sakal ve bıyık kesme gibi dert tasa yok hayat mis.
her malın alıcısı vardır elbet. kıllı seven kılsız seven hepsi canlarımız sevsinlerde nasıl seviyorsa sevsinler.

rusyadan selamlar kıllı kezbanlar ölsün.*
Rus erkeklerinde bile sakal varken boşa burdan rusya ya selam yollamaması gereken erkeklerdir.
Sakal bir erkeklik belirtisidir ama hala kezban gibi köselikle övünüyosunuz.
kilda keramet olsaydi götte cikmaz hesabi . sakal erkek belirtisi ise biyikli kizlara ne demenli sorununu getirir akla kose olmak.her zaman iyidir.
Askerde rahat etsede her zaman eksik kalacaktır.
askere kadar ekmeğini yerler ondan sonra karı gibi dolaşırlar etrafta.
ülkemizde son zamanlarda özellikle sosyal medyada kendilerine eşcinsel muamelesi yapılan erkeklerdir.

kendileri algı operasyonlarına kurban gitmektedirler.
Köseyimdir. Tek eksik yanı kızların kirli sakal hastalığının baş göstermiş olmasıdır. Tek artısı da askerde rahatlık .. .Olduğu kadar (çene ve bıyık ) ile kirli sakal hastası kızlarla yatmışlığım çoktur. Döşeği yedikten sonra sakal konusu hiç açılmamıştır ..
benden uzak allaha yakın olsun.
good bye
ibnemsi gözükür. evet.
Sevdiğim erkek tipi. Genelde ya çok yakışıklı,karizmatik oluyorlar ya da baby face. Tipsizi pek olmuyor.