bugün

genel olarak yakışıklı olurlar köse olup tipsiz erkek görmedim.
kizlarda makyaj neyse erkeklerde sakal odur. sakalsiz erkek erkek degildir.
sakal ektirir köselik kader değil artık.
Yaşından küçük gösterir.
Baby face erkek.
Bizde varda neye yarıyor. Allah'ın her günü kesiyoruz.
(bkz: am kısada sik kösede olur)
sarımsak kokan erkektir.

yapmayın amk şöyle pis pis şeyler. çıkmıyorsa çıkmıyor.
Toplumda fazlaca dalga konusu olan ve bunu oldukça hak eden erkeğimsidir.

Sakalın erkekler için önemi ortada iken sakalı çıkmayan erkek embriyo döneminde kız iken, son anda erkek olmuştur. Kanında topluk vardır.
hapiste baya zorluk çekecek kişidir.
biraz pısırık olan pasif erkeklerdir.

kendilerine fena halde acımaktayım.
askerlikte çok işine yarayacak olan bir sevinç kaynağıdır. o kadar abartılacak ki, her sabah traş olmak için hele ki kışın o soğukta kalkan diğer askerler bu arkadaşımıza tanrının seçilmiş kişisi gözüyle bakacaktır. elbette.
her daim dalga geçilecek ibnemsi yaratıktır.
sözlükte şunu severim, şunu yerim gibi başlıklar görmek istemiyoruz diyeceğimde entry kalmayacak geriye.

erkeğin abazası bitti şimdi de kızların abazası başladı.
Bugün fark ettiğim üzere hoşlanıyorum. Tamamen çıkmaması değil, az çıkıyor olması acayip hoşuma gidiyor. Bu erkekler genellikle kumrallar gördüğüm üzere, değilse bile diğerlerine göre çok daha karizmatik. Bir kız olarak söylüyorum, çok beğeniyorum.

Sakalıyla, kılıyla övünen insanları Da anlayamıyorum ayrıca.
Sevdiğim erkek tipi. Genelde ya çok yakışıklı,karizmatik oluyorlar ya da baby face. Tipsizi pek olmuyor.
ibnemsi gözükür. evet.
benden uzak allaha yakın olsun.
good bye
Köseyimdir. Tek eksik yanı kızların kirli sakal hastalığının baş göstermiş olmasıdır. Tek artısı da askerde rahatlık .. .Olduğu kadar (çene ve bıyık ) ile kirli sakal hastası kızlarla yatmışlığım çoktur. Döşeği yedikten sonra sakal konusu hiç açılmamıştır ..
ülkemizde son zamanlarda özellikle sosyal medyada kendilerine eşcinsel muamelesi yapılan erkeklerdir.

kendileri algı operasyonlarına kurban gitmektedirler.
askere kadar ekmeğini yerler ondan sonra karı gibi dolaşırlar etrafta.
Askerde rahat etsede her zaman eksik kalacaktır.
kilda keramet olsaydi götte cikmaz hesabi . sakal erkek belirtisi ise biyikli kizlara ne demenli sorununu getirir akla kose olmak.her zaman iyidir.
Rus erkeklerinde bile sakal varken boşa burdan rusya ya selam yollamaması gereken erkeklerdir.
Sakal bir erkeklik belirtisidir ama hala kezban gibi köselikle övünüyosunuz.
her malın alıcısı vardır elbet. kıllı seven kılsız seven hepsi canlarımız sevsinlerde nasıl seviyorsa sevsinler.

rusyadan selamlar kıllı kezbanlar ölsün.*
güncel Önemli Başlıklar