bugün

eşşektir ve eşşek silkenleri tahrik etmiştir.
Savunulan türk askerinin kalitesini ve vicdanını göstermiştir.
Türk Askeri'nin ismini lekelememesi gerekendir. Zira böyle şahıslar "Türk Askeri" ünvanını haketmez.
bu durumu derhal sosyal medyada paylaşın.
türk askeri diye ayırmaya gerek yoktur, belli ki bundan prim yapmak istemiş orospu evlatları, 2 gram zekanızla alay konusu olursunuz ancak piçler. ne mutlu türküm diyene, neyse askerin yaptıgı ibneliktir.
türk'e ve askerine bok atmak için kullanılmaması gereken şerefsiz insan(!).
bunu yaparken insanın içi hiç mi acımaz diye sorup vicdanını sorgulamak istediğim insan görünümlü hayvan diyemeyeceğim ( hayvanları bu kadar alçaltamam ) ne olduğunu ve ne olacağını bilemediğim yaratıktır .
Kalles asker.
söz konusu videoyu gerekli yere ulaştırdım. O asker bulunursa yandı...
insanlık değildir ama bunu türk askerleri bööledir diyerek yaymak da insanlık değildir.

öcalan bebek katili diye ben her kürde bebek katili diyebilir miyim, diyemem. işte öyle bir şey..
ister türk askeri, ister kürt askeri, isterseniz ebenizin askeri olsun insan olmayandır. yanımda geberse ne ırkına ne rütbesine ne de yaptığı işe bakmadan bir bardak su vermeyecegim olandır. ettiği eziyetin kat be katını çekerek ölecek olandır, eğer yukarıdakinin biraz adalet duygusu varsa.
valla kürt müdür türk müdür bilmem ama siki tutacak askerdir.

anladığım kadarı ile nöbet esnasında yapılmış bir şey.

nöbet yerini terketmesi ayrı bir bomba. hadi diyelim nöbette değil.

adam video'ya almış. tamam gerizekalı video'ya aldın da neden kendini çekiyorsun.

bunlar direk askeri ceza evine girerler. bu kadar disiplinsizliği siker bırakır askeriye.

biz nöbette oturduk diye götümüzden kan almışlardı amk. siki tuttu bunlar. hele ki bu yaptıkları askerleri karalamaya çok müsait bir olay.

bu çocuklar cidden siki tuttu lan ahahaha.
içim yandı be allah kahretsin .
kürtçü ibnenin serzenişidir. ulan amına koduklarım ben buraya sizin yaptıklarınızı yazıp video eklesem ananın amında tüy kalmaz.
insanlık dışıdır. köpeğin o haykırışı içimi dağlamıştır. yav ben ve bunlar nasıl ikimizde insan adını alıyoruz valla itirazım var olmaz böyle şey.

'... yapan kürt' denildiğinde hoşunuza gider. '... türk' denildiğinde 'yav ne biçim insanlarsınız' moduna geçersiniz sizi gidi ülkücüler sizi.
pkklı piçlere vuran kahraman askerlerdir.
türk askeri midir, değil midir bilmem ama içim yandı be.
mına koyum, bunlar gibi piçlerin şehit olup cennete gidebileceği ihtimalini düşündükçe cennete gitmek istemiyorum.
kürt pkkcılar olmadıkları ne malum. asker kamuflajı heryerde satılıyor. niye yüzünü kapatmış o zaman .
savunmasız bir hayvana yapılan eziyet hatta işkencedir. Sevgiden yoksun kişinin yaptığıdır. tam bir rezalettir. Tamam eğitim sistemimiz b.k tan bari askerde böyle cani insanlara ders verilsin, hadleri bildirilsin. Türk askerinin başlıkta belirtilmesi özellikle yazılmış olduğunu hissettirir.
türk askeri deyip sıyrılmak olmaz, hiç mi kürt yok tsk asker olarak vatani görevini yapan. + pkk lı orospu çocukları insanlara ettiği zulme, şu köpeğe edilen zulme çıkardıkları kadar ses çıkarmamıştır.
aşağıdaki videoda yapılanın aynısının yapılması gerektir.

https://www.youtube.com/watch?v=cPTH0I_89N4
işkence ne ki Dün ağrı'da 5 tanesini geberttiğinden mütevellit kekolara dert olmuştur.
allah katında günahkardır.
çok içim yandı, köpek bağırmıyo sanmıştım ancak bilgisayarın sesi kısıkmış. açınca içim daha çok yandı.

allah belalarını versin

not: oç demeyin beyler anneleri böyle çocuk doğuracağını bilseler doğururmuydu hiç.
şerefsizdir. sıfatı ne olursa olsundur.