vicdansızdır, şerefsizdir, haysiyetsizdir.
köpek yüzünden ölen insan görünce sesini çıkarmaz, köpek ölüsü görünce ağlayıp ortalığı ayağa kaldırır.

vicdan yoksunu mahluklar.
Kendi canı veya sevdiklerinin hayatı bir köpek tarafından tehdit edilse ne yapacağı merak edilen insan. Geçen videoda kadın vurma diye bağırıyor ya da aylar öncesinde sokak köpeği adamı bırakmıyor adam yumruk vurarak köpekten kurtulmaya çalışıyor. Bir kadın da o da bir can be ne vuruyorsun köpeğe diye bağırıyor. Köpek sana da öyle saldırsa köpekle oturup sohbet ederek sorunu mu çözeceksin yoksa can havliyle köpeğe vurup da kendini kurtarmaya mı çalışacaksın. Hepimiz biliyoruz ki kendisine veya bir yakınına sokak köpeği saldırmamış, bir köpek yüzünden sevdiği birini kaybetmemiş insanlar hayvanseverlik adı altında ne kadar sokak köpeklerini savunsa da sürüyle dolaşan köpekler onlara da saldırsa neler neler yaparlar. Bunu bir köpek sahibi olarak diyorum bak. Geçen casca'yı (köpeğimin ismi) dışarı çıkarıp parka götürdüm. Bir tane sokak köpeği geldi yanına. Başta zararsız gibiydi. Size yemin ediyorum durduk yere sırtını ısırdı kanattı şerefsiz.
Gerçekliği kaybetmiş, kendi gerçek üstü dünyasında , kendi kendine kurallar uyduran, nörolojik hasta.