1. 1.
  eylül 93 doğumlu çok yetenekli bir sf. 2014 nba draftında ilk 10 içerisinden seçilmesi kesin gözüküyor. eğer boston'um celtics'im embiid, parker, wiggins üçlüsünden birini seçemezse bunu seçsin.
  ... ineedyousomuchcloser
 2. 2.
  20 eylül 1993 doğumlu basketbolcu. 2,06 boyunda, 107 kg ağırlığında ve kısa forvet pozisyonunda görev yapıyor. ncaa takımlarından ucla bruins'te iki sezon oynadıktan sonra 2014 nba draftı'na katılacağını açıkladı. on beşinci sıra ile yirminci sıra arasında seçilmesi bekleniyor.

  ucla bruins'te geçirdiği son sezonda yakaladığı istatistikler: 14.6 sayı, 8.8 ribaund, 6.5 asist, 1.8 top çalma, %48.0 şut isabeti.
  ... tearsofcold
 3. 3.
  2014 nba draftı'nda otuzuncu sırada san antonio spurs tarafından seçilmiştir.
  ... tearsofcold
 4. 4.
  san antonio akıllıca bir taktikle kendisiyle ilgilenmiyormuş gibi yapmış, antremana bile çağırmamışlar anderson'u, bence bu kadar aşağılara kalmasının sebebi de bu. Spurs seçince bir kaç gm 'ne yaptık biz' diye düşünmüştür kesin. geldiği gibi etki yaratacağını düşünmüyorum ama ileride başarılı olma ihtimali yüksek. nedenini şöyle açıklıyım, ncaa de ortalama atlet bir oyuncu yavaş oyuncuların üzerinden sayı bularak istatistik kasabilir ama nba e geldiğinde işler değişir, çünkü çoğu oyuncular ncaa'in ortalama atletinden bir kaç kat daha atlettir nba de. dolayısıyla başarılı olamazlar ve patlarlar. kyle anderson ncaa de bile atlet olmayan bir oyuncuydu, hatta lakabı 'ağır çekim', kendisinden atlet olanların üzerinden sayı bularak oynadı, yani adam zaten hazır kendinden atlet oyuculara, ncaa oyununu nba'e taşıyabileceğini düşünüyorum bu yüzden. savunmada zorluk çekecektir tabi ama o alanı da geliştirdikten sonra kopup gidecektir bence. bakalım izleyip göreceğiz.
  ... uwaa