bugün

merak edilen konudur.mesela gotumuzden kan alirlar mi. is yok guc yok adamlar para istiyor aq. sanki kaciyoruz ulkeden. erteleme basvurusunu da reddediyor bir de amk. hay aq suriyeli piclere ayda bin lira burs veren devlet benden zorla para istiyor. boyle sosyal devleti de sikeyim boyle adaleti de sikeyim amk.
öncelikle devletin kimsede parası kalmaz. bugün vermesen de yarın alırlar. bundan emin olabilirsin.

soruna cevap ise yani ödemezsen faiz biner. daha fazla ödersin. başka da bir şey olmaz.
Faiz biner nolcak sonunda da alırlar bir şekilde.
devlet 1 lira alacağı için 5 lira harcar ama o 1 lirayı bir şekilde s.ke s.ke alır. devlete borçlu kalınmaz. artık tüm hesaplar takip ediliyor. en ufak takibe düşmüş borç için tüm hesaplarınız bloke edilebiliyor. o borcu ödemeye mahkum ediyorlar zaten.
ÖNCE FAiZ BiNER. SONRA SSK LI ÇALIŞAN OLDUĞUN ANDA MAAŞA HACiZ.
çalışmaya başladığınız anda haciz maciz gelmez. artık 1000 TL'nin üzerine vergi dairesinde borçlanırsan hesaplara e haciz gelir. Bu normal düzenini bozmaz ama kredi, kredi kartı talepleriniz olumsuz sonuçlanır. aydan aya devam eden borçlar bir şekilde az çok ödenmeli. bir de vergi dairesini arayın şu kadar ödeyeyim kaldırın felan diyin. bakkal pazarlığı anladığınız.
En donseçim öncesi onada af gelir..
Cüzzi bir miktar ödersin..

Not tahmindir... Öneri değil.. Yatırım tavsiyesi değildir...
devlet her türlü alır babba..
benim gibi yapilandirin borcu
iki ayda bir 632,00 tl verdim 3 yılda ödedim..

ha zorlandım ama bitti şükür geçen sene.
10500 tlyi 3500 × 3 taksitle ödedim viskimi yudumluyorum. Bi keriz benmişim.
sebebi her ne olursa olsun, yaptığı bir suçtur.
ve bu suçun kanunlarımızda yeri vardır.
(bkz: yeşil dedektör)
faizi katlaya katlaya gider, bankada hesabında

ne zaman para görseler çökerler.
ilk fırsatta karşına çıkartır maaşından keserler.
önce banka hesaplarınıza e-haciz uygulanır. yetmez ise yasal takibe geçer devlet baba, menkul gayrimenkul neyiz varsa haciz koyar özel sigortalıysanız maaşa haciz gelir. kısacası her türlü alır sizden o parayı fazla direnmenin manası yok o yüzden.
Sikerler kamil hepizi Sikerler.
Ödemeyin. Eğer hepimiz ödemezsek birlik olursak eminim ki onlar pes edecek ve sırf bi kısmını ödememiz için affa gidecek 3-5 ile kurtuluruz.
görsel