1. 1.
  sözlük reklamlarından birisidir. bir süredir ısrarla sayfanın sağında tüm yenilemelere rağmen görünmektedir. ısrarla duyuruyorum ki, efendim hristiyanlığı tercih etmeyi düşünmüyorum şimdilik...tercih edersem de sebebi bu site olmayacaktır sanırım...
  1 -3 ... scooby doo
 2. 2.
  "Hey gavur anlatsana

  Bir Hıristiyan neye inanır bilmek için ücretsiz kitabı isteyiniz"

  reklamıyla beni benden almıs olusum. cok faydalı bir site olsa gerek.
  ... saduman
 3. 3.
  (bkz: gercek seni ozgur kılar) * * *
  -3 ... enelhakki
 4. 4.
  bildiğin misyoner sitesi. adresi veriyorsun evine incil i gönderiyor. tabi gerçekle alakası olmayan roma imparatorluğu zamanında update edilmiş versiyonuyla.
  3 ... eurasia
 5. 5.
  sıradan bir misyoner sitesi. msülümanlara dininizi nasıl yaymayı düşünüyorsunuz diyenler bu ülkenin müslüman bir ülke olduğunu da bilmiyor sanırım. insanlar, kabul etmeyenler dahil, islam'dan bihaber değil bu ülkede merak etmeyin. bedava kur'an ihtiyaçları yok. biz bedava kur'an ve diğer dinikitapları misyonerlik yapmaya kalkan hristiyanlara gönderiyoruz. *
  ... ozgurluk
 6. 6.
  cahil insanları kandırmaya yönelik hareketlerden bir tanesidir. kartel medya milleti islam' dan soğutmaya devam ediyor ve böyle fırsat kollayanlarda uyanıklığını gösteriyor.

  hristiyan bir ülkede popüler olan bir yere bugün Kuran-ı Kerim okudunuz mu dense nasıl bir tepki alır veya dedirtirler mi? biz demokrasiyi özgürlüğü tersten anlıyoruz zaten. kendi evladın rahatça okuluna giremezken burda özgürlük adına din pazarlıyorlar. unutmadan; hem de bedavaymış ne güzel dimi?
  1 ... frosty
 7. 7.
  (bkz: #3832352) evet canım kur an ı ücretsiz gönderenler de var fakat şu anda mahkemeleri devam etmekte. anladın artık.
  3 ... ersinscorpy
 8. 8.
  bırakın kuran-ı kerim göndermeyi, namaz kılan insanın dinci, şeriatçı diye fişlendiği bir ortamda yaşıyoruz. adamların gönderdiği bedava gazete için propoganda yapıyorlar yaygarasını koparanlar, maşallah konu incil olunca misyonerlikte bir beis görmüyorlar.
  3 -1 ... nerde kalmistik
 9. 9.
  benim aklıma yatmayan birisi müslüman mantalitesinin hoyratlığından, kıçını yayıp müslümanım demesinden, tebliğ yapmamasından başvurmuş ama bu ismi mahfuz -gerçi mahfuzu kalmadı ama- sitenin başlığına entry girerek tam da istedikleri istikamette promosyon yapmıştır, şahsen ardından girilen bununla birlikte 8 entryden sonra da girilecek entryler olacağından hiç şüphem yok. Vallaha içime kurt düşürdü giricem bakıcam siteye.
  -1 ... zabalaynn
 10. 10.
  hristiyan misyoner sitesi.

  ayrıca;
  her isteyen kuran'ı ücretsiz edinmektedir ülkemizde. ücretsiz kuran dağıtan bir kurum ya da kişi yok diyenler bana özelden yazsın. ben göndericem. bazıları için kötü haber olabilir ama günümüzde * bu uğurda * bütün varlıklarını ortaya koyabilecek insanlar var. ve bu zihniyet yaşadıkça allah (cc)'ın kelamı insanlar üzerinden eksik olmayacaktır.
  -1 ... happylover