bugün

yıllardır bitmeyen dizidir, bu gidişle bütün televizyon kanallarında yayınlanıp daha sonra bitecektir gibime geliyor.
(bkz: kurtlar vadisi arakan)
bit memesinden dolayıdır. millet senelerdir meme arıyor zahir.
türkiye üzerine büyük oyunlar oynanıyor.
monopoly.
izleyen jr. polatlar bitmedikçe bitmeyecektir.
standart bir dizi izleyici kitlesi var ülkemizde kaç sezondur sürmesinin sebebi diziyi izleyip amanın hanım koş koş bak bak ülkemizde neler oluyormuş mantığıyla izleyip prim verilmesi sonucu akla neden kalksın ki sorusu gelen dizidir genel anlamda olanı biteni diziden takip eden seyirci kitlesine yetmez senaristler yazın durmayın rahat gideri var 10 sezon daha yazın koçlarım benim bileğinize kuvvet diyesim gelen konu.
10 yıldır izliyorum, her yılından ayrı haz aldım. tam bir fanatiğiyim, bir 10 yıl daha sürse keşke ama polat dedim gibi olur o zaman, zaten yaşlandı adam.
kurtlar vadisi amerika ile muhtemelen bitecektir.
akasya durağı bile bitti sen halen bitmedin diyebileceğim dizidir.
millet ateşli mateşli dıkşınlı dizileri ve delikanlı kavramını eğip büken dizileri izlemeyi sevdikçe bitmeyecek bir dizidir. * * *
böyle bir dizinin bu kadar çok fanatiği olduğu sürece de bitemeyecektir.polat alemdar ın torunları olacak yakında.
hükümet başta oldukça daha bitmeyecektir. tayyip yalakası polat.
önce polat'ın şarjöründeki kurşunlar bitmelidir.
En çok kandirildigimiz dizilerden birisi nasıl bitebilir ki...izledikce erkeklesiyoruz, adam oluyoruz; ama bilmiyoruz ki turk olsak yabancı da olsak ülkemiz de hala şehitler var, 20 yasında hayata gözünü yumanlar var. Polat sag olsun kurtarıyor.
bitmesi bi dert bitmemesi de ayrı bi derttir.
10 yıldır her perşembe zirvede adamlar.

zor biter.

ancak polat sıktı yeni kahramanlar gelsin.
(bkz: kurtlar vadisi çankaya) dizi finalinde akp'yi devirecekmiş Polat, kurtaracakmış halkı başındaki firavundan. Sonra da Kato dağını ikiye yarıp peygamberliğini ilan edecekmiş, akabinde de "promised lands"e doğru kavmiyle ilerleyip orayı da en nihayetinde türkiye ile birleştirecekmiş. (bkz: Misak-ı Milli)

(bkz: yersen)
yayınlandığı her hafta ikincilikten aşağı düşmeyen bir dizinin bitmemesi kadar doğal bir şey yoktur. ülke sorunlarıyla filan alakası yoktur bitmeyişinin. tamamen parasal durumlar nedeniyle bitmemektedir. zira kanala halen çok reklam getirmektedir. evet, dizi sıkmıştır bence artık ama bu durum, saydığım gerçekliği değiştirmez.