bugün

kendini entel veya dantel sanan diziyi izleyenlere ise kro gözüyle bakan erkek modelidir.
çok takdir edilen,edilmesi gereken erkek tipi.
(bkz: vakti değerli erkek)
kızlardan ayırt edilemeyecek erkek tiplemesi.
genelde izleyen kişilerde, kişinin kendisini polat alemdar sanması ile sonuçlanır. izlemeyenler ise birşey kaybetmemiş erkek modelidir.
agırabi olma eğilimi olmayan, hayatını televizyonun yayın akış listesine göre düzenlemeyen türkiyede nadir bulunabilecek erkek tipidir.
son 2-3 bölümünü izlediğimden "acaba içinde miyim,dışında mıyım?" dediğim modelleme.hoş ne izleyen için kafamda bi önyargı oluşur ne de izlemeyen için.herkes sevdiği tarzda şeyler izlemekte serbesttir sonuçta.
mafya, silah, zorbalık, kan, vahşet, kirli ilişkiler, kumar, para, karanlık, ölüm sıfatlarından hoşlanmayan ve bütün bunları sanki marifetmiş gibi gösteren bir diziden de hoşlanmayan insan modeli. (bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
Kurtlar vadisini izleyip haz almaktansa aysel gürelle evlenip gerdeğe girmeyi tercih eden erkek modelleridir.*. (bkz: vakit nakittir)
(bkz: maç izlemeyen erkek modeli)
(bkz: iste geldim burdayım ben bu iste ustayım)
osman sınav diziden ayrıldıktan sonra içlerine girdiğim erkek modeli...
takdir edilesidir. eli opulesidir. etraf o kadar cok kendini cakir ya da polat alemdarzanneden turevleriyle dolmustur ki maalesef bu guruh bulunmaz hint kumasi ilan edilinesi duruma gelmistir.
"herkesin her diziyi sevme zorunluluğu" gibi bir şey olmadığından dolayı, yadırganmaması gereken erkek modelidir. ta ki izleyen erkek modellerine ayar vermeye çalışana kadar.
(#46056)
(#60717)
kıro olmayan, erkekliğin silahla ve kaba kuvvetle ölçülmediğini anlamış zeka seviyesine erişmiş ve belli bi hayat standardı olan düzgün erkek modeli.
normal olan üzerinde durulması abes kaçan modeldir, incelenmesi gereken birmodel varsa kurtlar vadisi izleyen erkek modelidir.
keşke her erkek olsa dediğimiz erkek profili
(bkz: narsil)
kurtlar vadisi izleyen erkekten tek farkı;kurtlar vadisi izlemeyen erkek olmasıdır.
ne izleyenlerin balta sakir yada hanzo olmuyorsa,izlemeyenlerin de wiilliam butler yeats veya nazim hikmet olasiligi yoktur.ancak izlemeyenler le izleyenler arasindaki fark sudur; izleyenler mafya ozentisi oluyor,bu ulkeyi kurtaracagini saniyor ve de elif gibi kiza sahip olucagini saniyor,izlemeyenler ise benim mafya ile isim olmaz ben akilli uslu cocuk olarak kalayim olayidir.diger bir gorus ise zevk meselesidir.aksiyon filmlerinden hoslanmiyordur,digeri ise hadi lan biri olsun canim sikildi,aha action olayi basladi oturayip izleyeyim modelidir.
her sağlıklı erkek gibi, 2 kol, 3 bacak, iki göz, iki kulak ve biraz da kıldan meydana gelen yaratıklardır.
izlemeyenlerin izleyenlere saygısı olmayan erkek modelidir. sanane lan neyi izlersem izlerim, ben senin izledigin desparete housewife'a bok atıyom mu!
büyük ihtimalle birkaç bölümünü izlemiş sonra sıkılmış ya da izlemeye vakit ayırmamıştır.
kurtlar vadisi izleyenlerin çoğunun kendini polat alamdar sanıp adam bıçakladıklarını düşünürsek izlemeyenlerin bir kaybı olmaz
"hayallerimin erkeki" die tabir edebileceğimiz aranan ama bir türlü bulunamayan, erkekliğin ona buna silah çekmek,çete olmak,adam dövmek,kendini kanıtlamak zorunda hissetmek olmadığını kavramış nadir bulunan ama bulundu mu da bırakılmamaı gereken erkek modeli
izleyenlerden daha erkek olurlar.*