bugün

Çekilmesi muhtemel film. Diğerleri için;
(bkz: Kurtlar vadisi diyarbakır)
(bkz: kurtlar vadisi şemdinli)
(bkz: kurtlar vadisi filistin)
(bkz: kurtlar vadisi latin amerika)
bu seri ve benzerleri devam etmelidir. siyasi ortamda herşey, herkese söyleyemediğimiz, ya da dünya kamuoyuna heran ulaşamadığımız için iyi bir görüş bildirme şekli keşfedilmiştir. kullanılmalıdır.

hatta en kısa zamanda "kurtlar vadisi sözde soykırım" filmi cekilmelidir. tabi daha iyi fikirler olabilir.
(bkz: kurtlar vadisi inde babam ve oğlum)
umarız bu filmin başında "bu filmde izleyecekleriniz tamamen gerçeklerden derlenmiştir" diye bir ibare olur. dünyanın yapamadığını türk'ün bağrından çıkan bir polat alemdar yaparak, sayısı 6 milyon olan bir avuç malumu yerine oturtmayı başarır. cenab-ı allah o günü bir müslüman türk e nasip eder inşallah.
Filmde Polat ın süper karate sahneleriyle tüm israil ordusunu yoketmesini izleriz, film bitip çıktığımızda ise haberlerde israil in yine masumlara bomba attığı haberlerini görürürüz. Anlayacağınız filmde bi anlık tatmin olmuşuzdur, sonraki anlarda ise tatmin olanlar bellidir. Irakta böyleydi en azından...
polat alemdar ın israil askerlerine çay ikram etmesiyle başlayıp katyusha füzesine bağlanarak uzaya postalanması halinde bir derece mantıklı olabilecektir.
bir an önce çekilmesini, bu büyük elçi ayıbından sonra ısrarla istediğim film. vizyona girer girmez oradayım.
(bkz: munich)
yakın zamanda çekilmesi muhtemel filmdir. polat gider, israil'i memati gibi 2-3 adamla sikertir gelir. mutlu son!
ama aşkta lazım fılım ıcın polat alemdar porikli ve mamatıyle gıder ısraılı dagıtır ama bu sırada fılıstınlı bır kıza asık olur kızın babası dayı sorar polata,

kızın babası: polat sen benımı daha cok sevıysın yoksa kızımı mı?
polar : efendım ıkınızın yerıde farklı bende.
kızın babası: de hele bana benmı kızım mı make your choce.....
filmi çekilmese bile dizisinde kesinlikle israile değinilecektir.
haydi polat git mematiyle mossadı bitir de herkesin içi rahatlasın , herşey unutulsun.
inşallah ordu cameramanları eşliğinde, türk askerinin, telavive girişini izleriz diyeceğim ama ben bile inanamadım ve vazgeçtim. polatla, memati ile, güllü bizim ve başımızdakilerin yapamadığını yapar, bizde ayaklarımızı uzatır, sırıtarak izleriz. biz dizinin giriş jeneriğini izlerken, israil ajanları ülkemde cirit atar, pkk ya yeni hedefler gösterir, devlet kurumlarımıza kulak yerleştirir.
galiba bu filmle siyonistlere yeterli dersi veremedik...
çevirin serinin 2. filmini de, türkiye'nin sabrını test etmek nasılmış öğrensinler.
sonu kurtlar vadisi amsterdam olarak çekilecek olan film serisi.