bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: bozkurt olmak)
    3 -4 ... selmagezinir
  2. 2.
    kirmizi baslikli kizi tenhada kistirmak.
    3 ... bakbibak
  3. 3.
    sarışın mavi gözlü olmaktır.
    (bkz: kurt cobain) * *
    -2 ... cadıı
  4. 4.
    dolunayda olunur sabaha geçer. (bkz: kurtadam)
    3 ... tufi
  5. 5.
    olur olmadık yerde uluyarak insanı deli etmektir. bir de sürüden ayrılan koyunları falan yerler. bir araya geldi mi çok ipne olurlar. insanlara saldırırlar açlıktan falan. dişleri sarıdır, köpekleri sevmezler. çizgi filmlerden bildiğim kadarıyla kurt olmak genel olarak budur. arada bir edeplileri de çıkabilir tabii..

Ha arada bir kar yağınca da istanbul güvercintepe civarında şehre indikleri söylenir haberlerde. ne kadar doğru bilinmez orası ayrı ama madem istanbul'a kadar geliyorsun boğazda çay içmeden dönülür mü lan aptal kurt.

düdüt: kurtlarla epey vakit geçirmiş bir arkadaş durumu kabullenmedi. engin deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyoruz efem...

düdüt: genç kurtcuklar rahatsız. Bilmeden bi saygısızlık mı ettim bu hayvancağızlara yoksa?
    2 -4 ... materyalist imam
  6. 6.
    eski germen anlatılarında, "eğitimsiz kesimin, diğer insanları dönüştürmeye çalıştıkları" bir evredir.
    ... angry man
  7. 7.
    (bkz: yalnız kurt) olmak.
    1 ... yuges
  8. 8.
    kurtsun düşün şimdi kimin benimle şaka yapası gelir amk bişimi olucak bana bana benden başka kim zarar verebilir ki yani gezerim korkmadan lay lay lom gece benim gündüz benim korkmaya gerek yok yerim içerim skerim günah yok gözlerimi parlatarak arabaya baksam kaza yaptırırım, adama baksam canını alırım. her hikayede illaki varım, gecelerin yargıcı gündüzlerin korkulu düşüyüm kurtum ya ben olamaz ki bana yan bakan istediğime karışırım yollar benim dağlar benim izin vermezsem çakal tilki yemek yiyemez kurtum ya ben sınırsızca küfür ederim alayına gider atar yaparım bitmez benim ağalığım şükür allahım!.
    1 ... mecburmuyum
kapat