bugün

Günlerdir bunu düşünüyorum..
Sizce ne olabilir arkadaşlar ya. Bir el atalım..
kendisini ilgilendiren durumdur.

başlık açıpta götümüzden sebep uydurmaya gerek yoktur.
fok balıklarının çok yalnız oluşu.
Özeli olduğu için beni ilgilendirmez, ama gerçekten canını sıkan bişey varsa, kendisini üzmemesini ve iyi olmasını dilerim.
Şimdi senden duyuyorum valla. Bana hiç bahsetmedi.
Boş yapmayın biraderlerim.
Geyik yapıyoruz şurda ya.
Kendisi bu kadar dramatize etmez aq.
adriana limanın bile aldatıldığı aklına gelmiş efkar çökmüş.
bana dedi ki canımı sıkan şeyi sen koyabilir misin sözlüğe ben muhatap olmak istemiyorum dedi tamam dedim

görsel

hepimizden tiskiniyormuş arkadaşlar..
(bkz: dinsiz kitapsiz kafir)
görsel
sıkma canını.

bugün nevruz, bahar geldi demektir. gün gece ile eşitlenecek bugün. dileklerini bir kağıda dök at bir şişenin içine bırak denize, göle olmadı göm topağa. müzik dinle, kendinle dans et. hayat çok kısa. seni anlamayanları sende anlama bırak onları kendileriyle baş başa. sen gülümse yeter ki.
Hepinize Çok tesekkur ederim.

Evet
Mevzu ne tam olarak bilmiyorum ama inanın canını sıkanın amel defterini kapatacağım..
Rusya'daki pasaport memuru ablalar olabilir.
bülük olabilir.
dip boyası gelmiş diyolla !..
sıradan bir yazar için kimseye faydası olmayan bomboş giriler. hep de aynı yazarımsıların açtığı boş başlıklar!!
2gün oldu lan! Koca 2gün! Bu konuda hala çözüm sağlanamadı mı??? Onca yazarsınız ben size boşuna mı maaş ödüyorum. Derhal aksiyon alın ve bir çözüm bulun, yoksa hepinizi kapının önüne koyarım. Sokaklarda sürünür yazacak duvar ararsınız! Size bugün saat 17ye kadar mühlet! Bu iş bitecek!
De hayde işiizin başına haydee!

görsel
(bkz: küresel krizler)
Ben buldum sayın yazarlar. Nisan da evleneceğim diyordu. Düğün stresi olabilir. Ama ben onda bir sıkıntı göremiyorum. Yine de olabilir.
(bkz: havalar)
kureselin derdi sizi niye gerdi, bi onu anlayabilsem...