bugün

adam insan gibi yürümüyor.
pas vermiyo canım sıkılıyo.

niye vermiyo?
panpamdır. kimse onun canını sıkmasın. sıkarsa da manchester city karşısında 4-0 gerideyken 10 kişi kalmış kulüp teknik direktörü gibi hissetsin.
erecto kasap gibi değil işe cinsellik bulaştırmıyor temiz temiz yürüyor he sonuç ne yine elizabet.
Bana kimse cinsel yürüyemez. Yürüyen yerlerini alır, ağzına sokarım...

Esprinin bokunu çıkartan olursa, affetmem. Bu böyle biline...

Evet.
sözlük sapıklarımızı itin oturma organına sokup bir süre marine ettikten sonra çıkartan yazar.
Cinsel yürümeyin dinsel yürüyün diyor.
Hiç bir şekil yürünemez.

Dostlar, kardesler hep birlikte kafa dağıtmak için buradayız.

Bu konu burada kapanmıştır.

Yürümek isteyen avukatimla görüşsünsbsnsn.

Evet
8. nesil klas yazar, önemli kalem. takip ettiğim tek yazardır ayrıca.
bana kimse cinsel yürüyemez nedir lan. adamın nasıl yürüteceğini kontrol edemezsin ama reddedebilirsin. saçma sapan zekadan yoksun yorumlarda bulunmayınız.
bir adet yazar.
2 adet olmayı çok istiyorum ama kimse inanmıyor push.

Evet.
Zeki biri olduğu kesin. Entryleri hep güldürmüştür.
Nev-i şahsına münhasır yazar tanesi seviliyorsun kalbi güzelim.

Edit büdüt : Yanlış hesap bağdattan/ kalpten kalbe dönermiş.
bu nicki iki kişi mi kullanıyor. ikisini de karıştırdığım için birbirine yok sayıyorum. bu sayede kafam karışmıyor. arkadaşlar biriniz nickini değiştirsin lütfen. kim ne yazmış anlayamıyorum.
Kuresel ikinma oldum olası tek nick. Benim yazdığım.

Küresel ıkınma diye bir nick yoktu. Ben bir ara yokken alındıysa bilemem. Ama nick altını noktalamadan karıştıran arkadaşlar, benim nick altıma yazacağına, ona yazıyor. Sonra da silip tekrar benim nick altıma yazıyorlar.

Kafan ondan seeetmistir.

Evet.
yine erecto kaldırdı yürüyor sandıydım o değilmiş gidiyorum.

(bkz: dansa kaldırmak)
Güzel güzel yazıyor kadın .

iyi yazmaları olsun.
Lahitimi yapın kanka...

Bir kuresel kolay yetişmiyor.

Evet
mutsuzluk uykusu diye bir şey var! bütün gün uyursun, ama uykuda bile kalbin sancır. gece boyu dönüp durursun. sabah huzursuz şekilde uyanırsın ama, uyanmak da istemezsin. bunu yalnızca hayatında hiçbir şey yolunda gitmeyenler bilir.

Çok geç kalmadan hayattakilerin kıymetini bilmek lazım bazen.

Pbhy kendi nick altıma ilk defa upladim. idare et.

Mutsuzum...

Evet.
Canım kankam.

Mutluluk, huzur, aşk, bol para tez vakitte seni bulsun. Çünkü, bunu hak ediyorsun.
şarapçıda hep aynı taktik amk. yok canım kankam yok arım balım şarabım yeter lan.
dwayne johnson mi öldü noldu amk?
Ayh millette ne dertler var ayol. Neymiş kalbi sanciyormus felan filan. Ya biz napalim şekerim, sanciyan yerlerimizi yazsak yer yerinden oynar ama içimize atıyoruz, ekmek parası deyip sineye çekiyoruz. Uyku zaten yok. Ah Tayyib ahh???
ismi değiştir, küresel sıkılma olabilir.