bugün

gözlerinin içine bakan erkeğe saçıyla oynadıktan sonra ''sen kurduğun cümlelerden daha yakışıklı değilsin biliyor musun?'' diyerek şaşırtan kızdır. 'Türkçe öğretmenimden bile böyle söz işitmedim.' dedirtir adama. Gece 3te sigara yaktırtır. Ne demek istedi lan bu, cümlelerimi mi seviyor beni mi?
şizofrendir veya önyargılıdır.
harbi hatundur işte o. sar onu bırakma asla.
felsefe eğitimi almış olabilir.
--spoiler--
kadınlar duyduklarına aşık olur, erkekler gördüklerine. bu yüzden erkekler yalan söyler, kadınlar makyaj yapar
--spoiler--

cümlesini aklıma getiren başık.
büyüksün baba .
acaba simam nasıl nakşetti karşı tarafta.
ya tipsizsin ya da kurduğun cümleler o kadar anlamlı ki, mükemmel yakışıklılığını bile örtüyor manası taşıyabilir.
(bkz: önyargı)
yakışıklı cümle anlayışını derhal açıklaması beklenen kızdır. sözlükteki kaos ortamını engellemesi bakımından.
iyi bişey demiş. *
çok güzel konuşuyorsun demek istemiş sanırım abla.
öyle güzel konuşuyorsun ki yakışıklı olman bunların yanında önemsiz kalıyor demiş olabilir.

ya da

kurduğun cümlelerden etkilendim, senden değil demiş de olabilir.
bulduğum vakit kelime oyunlarıyla yıllarımızı katledeceğimiz ve kendisi de düşüncelerinden güzel olamayacak kadındır. evlenilesi, çocuklara ana yapılası kadındır. genellikle hayallerde yaşar.
romantizmden anlayan ve zeki olan bir kızdır. tanınasıdır, güzel şeyler paylaşılasıdır.
Polo markadan aşağı giyinene vermeyen kızdır.
charles bukowski'nin kız arkadasıdır.. haksızda sayılmaz..
insanı güzel yapan fikrileridir mentalitesini benimsemiş şekilci olmayan kızdır.
kurduğun cümlelerin, yakışıklılığından daha iyi olması aslında üzülünecek bişey olmadığından, bu sözüne alınılmayacak harbi bir kızdır. Yaıkışıklı değilsin dememiştir kız sonuçta, sadece kültür ve konuşma kalitesi oranının yüksek olduğunu en iyi ve dikkat çekici şekilde anlatmıştır helal olsun...
Kurduğu cümleye hayran kaldığım hatun kişi söylemidir. Karşısındakinin tipiyle ilgisi yoktur konunun, iltifat olarak algılanmalıdır. güzel bir şey söylemiştir.
karşısındaki eğer dediğini anlamamışsa o kadarda yakışıklı cümle kurabildiğine inanılması zordur.
en çok dudaklara ve kulaklara kilitlenendir.