bugün

Eğitimsizliğin, okumaktan, sanattan, erdemden uzak kalmanın sonuçları bunlardır işte, soytarı gibi hayat sürer ve komik olduğunuzu düşünürsünüz.
Milli ve manevi değerlere gram saygınız olmaz.
inanmasanız bile edepli ve saygılı olmak zorunda olduğunuzu idrak edemezsiniz.

Kabalığın, hırboluğun yüceltildiği, alkışlandığı toplumlarda kuran da yırtarlar, sokak ortasında kadın da bıçaklarlar, milletin ırzına, namusuna lâf eden Hadsizler de türer...
Acınası haldeyiz!
işsizlikten mütevellit bir ergenin yediği herze.Al işte iş güç olmayınca gençler böyle oluyor! Her ne kadar ateist olsam da bu tür saygısızlıklara tahammül edemiyorum.
Kendini laik zanneder ama önce bu kelimenin anlamını öğrenmesi gerek son zamanlarda hiç kimsenin birbirine saygı duymaması çok üzücü.
Putperest gavatın teki. Büyük hata yapmış.
her ne kadar kuranin allahtan gelen bir kitap olduguna inanmasamda, boyle gereksiz sovlarida sacma buluyorum.
Sirf ilgi cekmek icin yapilan beyinsizlikten baska birsey degil.
Ama muslumanlarin buna tepkiside komik. Ulan senin peygamberin degil mi kabede baskasinin kutsali sayilan putlari kiran !?!?
Sen baskasinin inanci putlari kirarken oh oh ne guzel, o baskasi senin kitabini yirtinca etmedigin kufuru birakma.
lütfen yayalım arkadaşlar bu şerefsiz akıllansın pedofili ile alakalı durumların ıcınde olduguda biliniyor.
Allah varsa şu an beni çarpsın tayfası bu. Nerede görsem tanırım.
Her ne olursa olsun . Bu hayatta emin olduğum tek şey saygısızlık cahilliğin dışa vurumudur. Eğer bir insan mesela bir müslüman bir hristiyanın veya Yahudi'nin inancına veya başka bir din mensubunun inancına saygı göstermiyorsa bu müslümanın bir Hayrı yoktur , yoktur ,yoktur...
ben incile bu şekilde davranan bir hristiyan yada ateist görmedim ne istiyorlar acaba bu kurandan anlamadım. inanmıyorsan adam gibi inanma..
izlemedim de ne kadar salak insanlar var, kuran yırtıp çarpılmayı bekliyorlar. halbuki herkes günah işliyor sırasını bekliyor. sen niye yaradandan özel ve acil müdahale bekliyorsun saçma.
moda oldu artık.
Dangalağın teki. Hangi dini inanç veya dine bakış açısı (ateizm, deizm, apateizm, agnostisizm v.b) olursa olsun insanlar artık birbirlerine saygı duymayı öğrenmeliler.

Dini inanç bireyseldir. Size ne arkadaş? Kime ne? En koyu şeriatçı islam ülkelerinde dahi insanlar bunalmış durumdalar. iran ve Suudi Arabistan'da ateist oranı gittikçe artıyor. Nüfusun çoğu seküler yaşam istiyor. Herkes kutuplaşmadan ve aşırılıktan bıktı artık. Din düşmanlığı yapan ateistler de cihatçılar gibi nefret uyandırıyor.
Yaptığı abartılı olsada, bu tehdit edilmesini Isteyenleri anlamiyom. Ortadoguda kutsal bitmez zaten, Peki merak ediyom türkler o kadar avrupa yi gezdi gördu, herkesin kac akrabası orda yaşiyor. niye orda hic bi kutsal yok, hic aklıma gelmiyor. Bi salakda incile niye saldırı olmuyor demiş lan adamların coğu resmen "holy shit" diyor artık incile "kutsal bok"yani, incile yapılan saldırı videolarıda tonca gösteririm yani yıl 2021 tüm dünyadan haberdar olmak saniye sürmüyor bizdekiler halen cehalet direnişinde halende birbirine inandıriyolar. Gerci videolarada gerek yok, Hollywood filmlerindede kac defa incile saldırıldı. Neyse tamam sadece müslümanlar cok magdur oluyor diyelimde, tatmin olsun yine herkes.
her cuma bir ayet sallayan vardı, harbiden yırtma değil de ödüllendirme olmuştu.
Putu kırma olayında burda ki düşük idraklinin yaptığı gibi amaç aşağılamak değildir ve zaten kimseye göstermemiştir yani gizli yapmıştır burda rencide edip göstere göstere aşağılama fiili var,diğer olayda putlar maden ilah neden kendilerini koruyamadılar diyip bir uyandırma fikri var burda ki gibi aşağılama amacı yok. Bu yüzden bu iki olayı birbiriyle atını konuma koyamazsınız.
Haysiyetsiz orospu çocuğunun biri.
inanmıyorsan da inanma aq, milletin değerine niye hakaret ediyorsun?
Justin Bieber konseri muhabbetinden sonra bu olaylar bitmedi mi?
Mahkemeye verilip çarkına sıçılması gereken o. Çocuğudur .
Yavşak oğlu yavşak. B.kunda boğulur umarım.
sekülerizmin şahlanmasının önündeki en büyük engel bunun gibi radikallerdir.