bugün

--spoiler--
ilk yazımda bu blog un amacını, neler yazacaklarımı paylaşacağım ... Bu blog un amacı içimdekileri anlatıp rahatlamaya çalışmak.Sizlerin fikirlerini almak, tavsiyelerinizi öğrenmek.Bu blog da yazacaklarım MabeL i bulmaya çalışırken başıma gelenler olacak.Şimdi MabeL kim diyeceksiniz...Mabel kısa bir süre önceye kadar gerçekten sevdiğimi düşündüğüm insandı...Büyük bir yanılgı olduğunu sonradan anladım * Şimdi yeni MabeL i bulmak üzere bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım ...Başıma neler gelecek bu yolculukta hiç bir fikrim yok * Umrumda da değil...Yeterki MabeL i bulayım ...Bana göre Mabel = AŞK!!! Aşk diyorum ama gerçekten aşk... Kısacası AŞK ı arıyorum ve ''aşk yok'' yalanına inananlara aşkın varlığını kanıtlamak istiyorum! Şimdilik anlatacaklarım bu kadar .Her gün burdahayatımda olanları, MabeL e giden yolda adım adım anlatacağım... * Hadi bakalım bir aşk hikayesine hazır olun...
--spoiler--

http://kumralmabel.blogcu.com/ blogunun sahibi kumralmabel böyle açıklıyor amacını.bende merakla bekliyorum gelişmeleri.