bugün

sadece bir kez degistirilebilir oldugunu deneyimleyerek gördügüm sözlük islemlerinden biridir. ha eger bikaç kez degistiriliyor da ben degistiremiyorsam bunun hesabını sorarım. birkaç kez nick degistirenler bana yazsın.
insanlar degisir, evren degisir, dolayısıyla nickler de degisebilmeli bence.
uludağ sözlük'te nick değişimi siteye üye olan yazarın ilk 1 ayı içerisinde bir derdim var bölümüne değiştireceği nick'i bildirerek yapılır. her yazarın ilk 1 ayı içinde sadece 1 kez olmak üzere nick değiştirme hakkına sahiptir. keyfi olmayan özel durumlarda bu kurallar esneyebilir.
kullanılan nicki değiştirmektir. bundan ibarettir. bazı platformlarda giyotine kadar yolu vardır.
gamyun.net' te çok kolay yapılan işlemdir.
istekte bulunduğum ama cevap alamadığım bir işlemdir. halbuki faq? da yazıyor değiştirebileceğimiz.
içinde bulunacağım durum.
normal zamanlarda anında cevap aldığım moderatörlerin saatlerdir cevap vermemesi durumu. bekliyoruz bakalım sunduk teklifi.
ilk bir ay içinde bu değiştirme hakkını kullanmak biraz katı ve olumsuz olan bir uygulamadır. belli dönemlerde bu hakkın tanınması gerekir. en azından mazeretler doğrultusunda bu hak arada bir tanınmalı sözlük yazarlarına.
sözlükte muhakkak olması gerekendir.
sözlükte ilk 1 ay değiştirmesi mümkün olan(!) ama nedense deneyip başaramadığım hede.
olmaması gerekendir.

sadece ilk bir ay için olması sözlük için en doğru karardır.
mümkün olsa mükemmel olabilecek degisiklik.
Napayim bunu iptal edip yeni mi acayim simdi ben.
Her yazarin en azindan 1 degistirme hakkinin olmasi gereken uygulamadir.
sesimizi duyuralım. bende hep yazarın bir defaya mahsus değiştirme hakkı olmasından yanayım.
ben olayı 3 adım daha öteye götürmek istiyorum.

sarışın ve taş gibi bi hatun sırf depresyona giriyor diye önce saçını boyatıyor sonra küt kestiriyor sonra bir de postiş mi ne yaptırıyor. ama aynı taş hatun nickini 2 ayda bir değiştiremiyor. bu durum hayatın olağan akışına uygun değil bence. her depresyona girdiğimizde nickimizi değiştirebilmeliyiz arkadaşlar.

şu an sarışın ve taş olma ihtimalim kafanı kurcalıyorsa ve sağlam bi böbreğin varsa bana ulaş kardeşim.
eğer nickten bahsediliyorsa artık çok geçtir.
izin verin değiştireyim mod kardeş, diyerek ısrar ettiğim değişikliktir.

http://strawpoll.me/250584

elinizi vicdanınıza koyun, ben bu sözlüğe 2,5 yılımı verdim.
sözlüğün merak edilen konularından.
Ergenlikten kalma kullanıcı adına sahip, 3-4 yıl ve üzeri sözlük geçmişi bulunan yazarların umut kapısıdır. Bir el atın ahali.

(bkz: ben)
hakkında yetkili abilere defalarca mesaj atmama rağmen hiçbir geri dönüş alamadığım işlem.

edit: ayarlar-kisisel-nick değiş bölümünden halledilebiliyormuş. joseph ck'ya teşekkürler.
çok istiyorum çok.
en son baş vuracağım değişikliktir.
Sözlüğün size tanıdığı hak. Bence çok saçma yani sizi herkes bir adla tanırken siz gidip başka adla yeniden başlıyorsunuz. Ben eksiliyorum kullanıcı adı değiştiren gördüğümde. Gerçi ben herkesi eksiliyorum da işte.