bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kulak tıkanığlı yada kulaktaki pislikleri düzenli olarak temizlenmemesinden ötürü kulak içindeki pisliklerin girişte barikat kurması olarak sebeplerden ötürü ortaya çıkabilecek bir durumdur .

ilk belirtisi " aaa herkes beni anmaya başladı bu sıralar " diye başlayıp , pencere mi açık nerden geliyor bu rüzgar sesiyle devam edip şu motorları da hiç kapatmıyo bu adamlar gece gündüz açık diye devam eder .

uzman bir doktorun kulakları yıkamasıyla son bulabilir .bunun yanında zamanında doktora gitmesseniz kulak iltihabına kadar gider bu durum .
    ayrıca kulak uğuldamasının başka sebepleri de vardır elbet ama ben biraz pisliğimden dem vurayım istedim .

faydalı bilgiler 1 : sakız çiğnemek kulak pisliklerinin dışarı çıkmasında çok etkiliymiş ... çok ciddiyim .
    faydalı bilgiler 2 :kulağınızın içine her şeyi sokmayın kardeşim . kulak bu kalem kutusu değil .
    1 ... peter tırpan
  2. 2.
    yeni bir ses türüdür, kişi sesi açar ve, ''piiiiiiyyğ'' tarzında bir ses çıkar, feci halde kulak uğuldamasına sebebiyet verir.
    ... disqualified
  3. 3.
    tansiyon düşmesi sonucu bayılmanın hemen öncesinde olabilir dikkat etmekte fayda var.
    ... paronayak