bugün

genelde kimyasal karıştırılıp satılırlar. içine miktarı arttırmak için kına koyarlar. sigara ucu yapılarakta tercih edilir çünkü kafası tek nefeste gelir.
Bundan 20 yıl öncesini hatırlıyorum da arnavut, sarıkız, cello gibi türlü türlü isimlerle anılırdı. Yani o kubarın niteliğine göre verilen isimlerdi...

Kubar, kuvar, gubar, guvar şeklinde telafuz edilebilir.

Bunun bir üstü ve herhalde organik uyuşturucuların ağa babası Afgan vardı. Bunun adının geçtiği yerde bütün Kaşarlaşmış müptezellerin ölü balıktan hallice mat ve yarı açık kapaklarının altında kendini ara sıra belli eden bezgin gözleri birden lakeyle cilalanmış gibi parlar, bir anda kurbağa kermit gibi ardına kadar açılırdı...

istanbul gettolarında yaşayıp vakit geçirenlerin, kullansın yahut kullanmasın hayatının günlük parçasıdır bunlar. uğruna maceradan maceraya koşan müptezel takımını her daim "yine mi aq!" Bakışlarıyla izlerler...
artık olmayandır.

yerine acaip isimli şeyler var.
nereden mi biliyorum? arkadaşımın arkadaşı söyledi.
kış aylarının vazgeçilmez tütsüsüdür.
ancak; botanik biliminin memleketlimiz tarafından fark edilmesiyle birlikte ,özellikle büyükşehirlerde popülerliğinin azalacağını tahmin etmekteyim. geleceği parlak olmayandır.
Yıllardır aramızın gayet iyi olduğu mucize. Ölmedim, öleceğimi de sanmam.
Değişik ama 10 üzerinden 8 puan alan esrar türü.Adama az önce Noldu dedirtir ve amaçsızca gülmeye başlarsınız.Evet evet elektrik direğine anlamsızca dalıp kahkaha atabilirsiniz...
sevilesi esrar mamülü.
Esrardan biraz daha ağır veya keskin artık herkesin tabiri farklı bulunmaktadır fakat ottan birazcık daha etkili olduğu kesin ama esrar olsun kubar olsun hepsi kuru sınıfına girmektedir tedarikçisi çooktur kolay ve uygun fiyataa miktarına göre sipariş edebilirsiniz.
esrardan daha zararlıdır diye biliyorum içine fahre zehri atılıyomuş içmeyin.
kalitelisi kaliteli olan ancak boku da tam bok olan dumanlı içecek.
Kenevirin yapraklarının toz haline getirilerek yapılan organik uyuşturucu.
Altyazılı şekilde kuru buz ile nasıl yapıldığı ve ne tür temiz ortamlarda yapıldığı şu linkte " https://www.youtube.com/watch?v=BKJMz9Dp4wo " gözlemlenmiştir.

Bong severler için bire birdir. Ben sarma adamı değilim dumanı buram buram hissedicem THC içimde şelale olacak diyorsanız kubar vazgeçilmezdir. Sarılıp içilmesi için basılması gerekir. Zahmetlidir uğraştırır.
Gece gece gelen cennet otu.
Makbulü dosttan alınandır, içine kına karıştırılmadığına emin olabilirsiniz.
Once gazeteye sarılır (1yapragina) sonra her yaprak ekmek islar gibi sarılır ve baya büyükçe top yığını gibi olur. Sonra yakılır (demlenmiş olur) sonra sigarayla birlikte içilir yanında içecek iyi gider ... şimdilerde malesef eskisi gibi sağlam yok...
Van da çalışan bir polis bugün yıllık izin için geldiği kırşehir de 200 kilo kubarla yakalandı. Nereden baksanız 2 milyon tl eder bu mal. Polislerin de yollarını nasıl buldukları iyice ortaya çıktı.
apaçi eğlendirir.
sömeklerin üstünde bulunan çok az miktardaki tozlardan elde edileni en kalitelisidir.
ülkede böyle bir kültür olmadığı için normal esrar unufak edilip sıkıştırılarak elde edilmeye çalışılır.
içimi çok kolay fakat mazisi olmayanlara ağır gelebilir.

'olum çok hafifmiş lağğ'' deyip abanmayın sonra sırtımızda yatağa çıkartıyoruz amk.
http://store.donanimhaber...EADF45F4D7654E38B10F2.jpg
başlandığında her gün vurulmak istenecek esrar çeşididir.
(bkz: her gün vuruyom guru guru gubara)
Basmasını hala tam olarak beceremediğim esrar çeşididir. Saç düzleştiricisiyle basarken güzel pişer ama kağıt üzerine yapışır. Kağıdın yapışma mantığını çözdüğümüzde kağıtsız kubar içebileceğiz demektir.
Yakılmış esrar olarak bilinir. Herkes içemez, içmeyi de bilmez. Zararlıdır, uyuşturur fakat bu mal bi harika dostum cümlesini hak eder.
ot'un saraylısı.
esrardan daha islevseldir. fakat muptezellerin esrarla kurdugu sicak bagi hicbir zaman yakalayamayak sey.
ankara emniyetinin müteveffa narkotik köpeklerinden, gökyüzündeki en büyük kemik ilelebet senin olsun sevgili dostum.*
"ay uçuyorum, süper kafası var vs" tirplerindeki ergenlerin kullandığı madde.

kalitesiz insanın gireceği işler bunlar efenim, düşkün insanların işi bunlar. geç değil, bırakın gitsin.