bugün

altıncı nesil yazar. iyi bir yazar, iyi bir insandır.
kullandiginiz her harfin hesabini soran zekiy yazar.
çok tatlı bi teletabi benzeri. ama onlar gibi korkunç ve sinir bozucu diil. tepesinde de anten de yok. sizi pür dikkat dinler ve hep güler.
ya benim seovi'me kurban giden ya da cok pis bi dusmana sahip olan yazar. olum tehdidleri aliyor mu merak ettigim. *
aptal çıkışları olmayan, çevresinde sevilen sayılan * nesildaşım yazar, geç de olsa hoş gelmiş...
komik ve sempatik bir yazardır. *
nick-yazar uyumunu çok iyi taşıyan şahıs. tam anlamıyla kronik bir tatminsizlik söz konusudur kendisinde. bu yüzden evde kalması da kaçınılmaz sonu olacaktır. onunla yapılacak en son şey eurovision konusunda tartışmaya girmektir. sizin altınızdan girer, üstünüzden çıkar. dil pabuç kadar, aman dikkat. 'laf sokma' konusunda üzerine tanınmaz. türkçeyi öyle feci kullanır ki, size seçenek bırakmaz ve altından kalkamazsınız bu durumun. velhasıl, sözlüğe renk katan yazarlarımızdandır.
hadise hayranı olduğunu sandığım 6. nesil yazarı...
eurovısıona karşı ilgisi bende sempati uyandırmış, sevimli üslubuyla ve toplumda ki herkese olan saygısıyla* sevgimi kazanmış okunası yazar kişisi*..
eurovision ve hadise ile ilgili girdiği entry'leriyle dikkatimi çekmiş yazar.
zannımca en doğru düzgün ve okunmaya değer* yorumları getirmiştir yarışma ve temsilci hadise ile ilgili.
ellerine sağlık diyorum.
bayan olduğunu sanıyordum yazarı.**
karmamız başa baş giderken, tozunu yutturuyor şimdilerde.*
durup dururken, tanımadığı birinin nick altına olur olmadık ve hakaret içerikli bir mesaj bırakan, sonra onu editleyerek hakaret boyutunu arttıran, bunun silinmesini isteyince de özel mesajları yayınlayarak ne seviyede biri olduğunu kanıtlayan insancık. seviyesi belli, uğraşmak istemem, ama madem egosunu tatmin etmek istiyor, buyursun. kendisine selam eder, ayrıca seviyesini belli ederek beni uğraştırmadığı için teşekkürlerimi sunarım.
böylelerini neden yazar yaparlar onu da anlamamam. burası ego tatmin etmek için yapılan bir yer değil, sözlük ortamı. tanımadığın insanlara da ne hakla hakaret içerikli yazılar yazarsın onu da anlamam. neyse kapasite meselesi deyip geçelim.
edit: ayrıca kendisini yaptığı terbiyesizce davranıştan ötürü moderatörlerimize havale ediyorum, umarım gereken cezayı alacak olan yazar, ya da çaylak olur, kısmet...
çaylaklığının 8. gününü dolduran bünye. tatilden kasıt bu muydu maykk?? hicvin sonu idam.
an itibariyle beni benden alan, sevdikleri için büyük fedakarlıklara katlanılabilitesi olan * sıcakkanlı akdeniz insanı. ilgiyle takip ediyoruz kendisini.
süper sempatik, tamlamasının tam'ı
bağlaçları ayırmaya kıyamadığını düşünüyorum. sanırım "sevenleri ayırmamak lazım" kıvamında duygusal birisi. belki de öyle değildir, ben bir yerimden uyduruyorumdur bunu.
bişeyler anlatmaya çalışıyor yazarı.

sol frame den karışık arajman paketlemiş, aynen iade kutucuğunu tikledik. hacı hitabına değinmek bile istemiyorum. ne kadar laubalisin ıyhh.

bey amca kemik erimesine şifadır. denize gir, güneşlen. bak tam saati uv ışınları dik düşüyor. hadi plaja.
kaf dağında ikamet eden yazar.

''hadi bütün başlıklar alaturka,
inadına inadına nick altına
hadi gel de yakalanma eksiye kıskıvrak''

en pis ben şarkı yazarım.
çok feci tebelleş oldu.

arkadaşım bak hacı demıyorum laubali kişilik tırnak içinde ''arkadaşım'' tarafıma yönlendirdiğin ithamları ciddiye almamakla beraber gerçek yüzünü gördüğümü bilmeni de canı gönülden temenni ederim. çalımlarına aman vermeyeceğimi bil bey amca. akşam yürüyüşünü bostancı sahilinde yapan yazar.

banu mu?? sago key key.

hopdedit: sözlükte kendini deşifre eden yazar tam da sana yakışır bey amca.
msn avatarındaki resim bu tarife uymuyo ki kınamalı, yalancı bi yazar.

evlat bundan sonra senin nickin pinokyo olsun mu?

dipsos: gizlilik sözleşmesi imzalamalıymışım. ne kötü karaktersin bree hiç mi iyi huyun yok??
23 yaşındaki bey amca.

rus avratlarla geçirdiği zamandan haz duymamaya başlamış belli ki.

ayrıca antalya'da pek bir sevilen türkü ile sonlandırırım.

antalya kemer yolu
turist kızları dolu
haymanalı
oynamalı
kızlar nişlesin
anası da nişlesin

şarkı yazma özürlüyüm beybi ancak aparırım.

yov yov...

edit: ben görmeyeli 1 yaş büyümüş köftehor. geçmiş kabotaj bayramın kutlu olsun lan.
edit 2: oyun hamuru gibi adam bi 23, bi 24, sonra gene 23 lan bi dur.
zirve de zirve diye kudurmuş olan 6. nesil yazar.

çalıştığı yerden en az 5 tane rus hatun getirmezse katılmam deyip, olayı kapatıyorum.

sözlük erkeklerine de selam ederim, bu adamın çalıştığı yerde müşterileri de koyarsan ben diyim 500 sen de 1500 rus avrat var. kanka olun lan bu adamla. *
cinsel tercihlerini özgürce yaşamaktan çekinen*, bunu da karşıt tepki kurmayla ifade eden yazar;
(bkz: mor forma/#5754574)
''sözlüğe iyi ki gelmişim'' dedirtenlerden.

size babyface'ini mi anlatsam, derya gibi kültürünü mü yoksa karakter kalitesimi bilemedim şimdi. her açıdan ingiliz çeliği gibi adamdır kendisi.*
brighton fatihi.
(bkz: entry e evet diye baslamak)

başlığı ile "adam haklı beyler"i hak etmiş yazar. bide bunun başına değilde sonuna koyanı var.

aman bize koymasınlar da, başına kıçına kendi aralarında ne koyuyolarsa koysunlar hacı.
güncel Önemli Başlıklar