bugün

Lisedeki kuz arkadaşımın burcuydu.
Özledim, özlettin...
aksi, sinirli , kıskanç , az çatlak vs.
yanlış yapmayın en sevdiğiniz arkadaşınızla beraber olur.
etrafımda hiç olmayandır. çok doğal ama. bir ortamda bir tane koç burcu olması gerek çünkü.
Saglam kadinlar
ama bana göre degiller çünkü çok toslasiriz.
Sözlükte bildigim 3 tane vardi biri gitti biri kayip biri burada allah sayilarini arttirsin.
Boynuzludur.
çok kötü bir burç, bir koç olarak kendimi sevmiyorum ama yükselenim olarak seviyorum. bir kere çok gereksiz hareketleri var ve çok inatçı oluyorlar.
Kendini bi bok sanan alfa karı burcu.
Hareketli, hiperaktiv,sinirli, kontrolcü, zayıf, takıntılı
(bkz: barnum etkisi)
Harikayız gerçekten, birbiriyle müko anlaşır koç kadınları. En yakın arkimle ikiz gibiyiz. Büyük şanstır koç burcuyla olmak.
anladık koç burçlarından nefret ediyorsunuz, doğacağımız günü secemedik kusura bakmayın.
https://www.youtube.com/watch?v=47sRKXFS4h8

özeti buradadır. bir koç burcu kadını olarak, eski sevgililerime kendimi anlattırsam bu kadar olabilirdi.
Muhteşem kadındır, az kaldı doğum günümüzü kutlamaya. En sevdiğim ayların sultanı nisan ayı geliyor.
Vıcık vıcık sevgi gösterilerini sevmez, az olsun öz olsun der. Fazla konuşulmasını sevmez, az ve öz konuşulsun ister.
Laubalilik sevmez, mesafeli duruş önemlidir.
işe güce önem verir, kariyer hedeflidir.
Karşısında istediği güçten kasıt para mal mülk değil, zekadır. Kafaya yatırım yapmak ister kısacası.
kadin versiyonum. cevremde hic koc burcu kadini yok. neden acaba? taht tek kişilik oldugu için olabilir mi?
Tanıdığım tanıyabileceğim en egolu kadındır. Okulda tanıştığım Seda isminde bir koç burcu kadını vardı, ki hala var. 155 boyuyla 190 olan boyuma kısa dediğini hatırlıyorum. Egodan mı yoksa gözleri mi bozuktu emin değilim ama koç burcu kadını egoludur diye kafama kazınmış bir kere. Ne yapsa egosu yüzünden gibi geliyordu bana. Tabi buna sorsan egodan eser yok. Bir de site bulmuş geçen atmış bana. ( https://www.natalastroloj...om/koc-burcu-ozellikleri/ ) Hayatımda gördüğüm koç burcunu öven tek site. Kız kendini öven ve haklı çıkaran en küçük argümanı dahi kullanıyor. Ama sorsan egolu mu? Değil tabi ki. Uzak durun bunlardan diyeceğim ama duramıyorsunuz işte.
bu kadınlar genelde çalışkan tipler olurlar.
Victor Hugo beni görse oturur sefiller'i yeniden yazardı diyen bir Koç hanımıyım. Öyle beylik laflarım yok. iddiam yok. Ego kasanları illa ki vardır, tercih meselesi. Sevdiğim yok sevenim yok. Nobran bir yobazım. Entelektüellikle zerre alakam bulunmamaktadır. Otu boku bilmeyi severim ama bilmediğim şeye de bilmiyorum derim. Kafam zorda kalınca çalışır. Teşekkürler.
Püü kedi peri koç burcu kadınıymış rezalet lan bu seni yanlış kaydetmişlerdir yada erken doğum çıkılmaması gereken zamanda çıkmışsın.
Yıl olmuş 2020 hala burç mu kaldı?
(bkz: barnum etkisi)
yükseleni de ikizlerse kafasının içi 3.dünya savaşıdır kalbiyle beyni hep savaştadır ve kazanan hep mantık olduğundan yalnızlığı huy edinmiştir.
şüphesiz açılımı çok terbiyesiz bir cümle olan burca sahip kadındır.