silinmiş ya lan, çok da hoşsohbetti yazık olmuş.
dokuzuncu nesil silik.
sevdiğim bi yazardır.
içimden geçenleri çok güzel ifade etmiş. güldürmüştür.

(#18697345)
Belki bir dönem aynı sofrada ekmek yediğimiz yazardır. Hoş gelmiştir. Göbekten ötürü koşmuyorsa; üzülerek söylüyorum ki ekmeğe ara vermelidir.
(bkz: #18240607) fringe dizisi ile ilgili tercüman olmuş yazardır.
tek cümlede yıpratan yazar. karşı taraftaki yan etkisi, ehe mehe şakaydı ya gibi yavşak dönek cümleler kurdurtmaktır.
(#17977235) ellerine sağlık demek istediğim yazar.
böyle iyi, mantıklı düşünen insanları görmek sevindirici.
mirkelam'ın kötü ikizidir.
sergen yalçın olduğunu düşündüğüm yazar.
(#17752534) entrysi ile ortalama 3 saattir mimiksiz oturan ben'i yarmış yazar.

genel bakınca da bol bol haklıdır kendisi.
ruhen demet akalın olarak yaşayan tiplerle muhatap olmak zorunda kalan yazar.
koşamadığı için arkadan ağlayarak bağıran yarışmacılar gibi sinirli ve sataşgan yazar.*

işi gücü boş laf ve caz olan, ayrıca da maalesef iftiracılığı benimsemiş yazar kardeş.

ama bunlar boş iş birader, biraz daha geliştir kendini!, olmaz böyle yani!. yetmez.
(#17654014) entrysi ile on numara bir tespit yapmıştır.
(#17277016)çakallıkla itham eden yazar.* nick altını okumadan yazıp sonradan farkına vardım durumun.*
(#16845590) çok zeki la bu, fışkırıyor öyle böyle değil.
Beyninin sağ lobünü ele gecirmis kadınların çenesinden sıkılmış yazardır. Sohbeti güzel imiş.
sözlükte ender rastlananlarından, doctor who hayranı bir adam ve inanın ki koşmaması umrumda değil. doctor who seviyor, black books izledi.

allon-sy !
(#15610282) nolu entrysi ile sözlük ortalama zeka seviyesinin cok cok üzerinde oldugunu cok acik sekilde kanitlamis yazardir. böyle detayli düsünebilen yazarlarin da buralarda yazdigini ve oldugunu görmekte bir o kadar mutlu etmistir.
halısahaların vazgeçilmez karakteri.
kulağımıza küpe bırakmıştır. hakettiğimi düşünmesem de gene de saolsun...
bir alex hiç değildir.
bir querasma değildir.
quaresma dır.
zamaninda cok koşmuş adamdir.