bugün

görsel

AKP Yenişehir ilçe başkanı Nupel Kaya bayram öncesi Kooperatifler Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Pazar esnafıyla buluşan Nupel Kaya'nın sosyal medyada paylaştığı görüntüler tartışma yarattı.

HalkTv'nin haberine göre; Fotoğrafta Kaya'ya ziyareti sırasında eşlik eden polisin elindeki çanta dikkat çekti. Çantada AKP'ye ait propaganda broşürleri bulunduğu iddia edildi.

Bu görüntüler, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un yanındaki kadın polise şemsiye tutturup çantasını taşıttığı anları akıllara getirdi.

Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaş’ın eşi Seher Erbaş da yaptığı ziyaretler sırasında çantasını koruma polisine taşıtmıştı.

https://www.birgun.net/ha...ti-brosuru-tasitti-394904
Bunlar kafadan sakat herhalde. El ayaklar yerinde gördüğüm kadarıyla. Başkacası olamaz.
olm bana akpli savundurtmayın şimdi. hiç yakın koruma ile dolaşan birini tanıdınız mı, bilmiyorum. ama ben tanıdım. bir yerde artık aile/arkadaş gibi oluyorlar. hakikaten o koruma polisleri çeşit çeşit ayak işine bakar hale geliyor. etik midir, bilmiyorum ama bunlar haber değeri taşıyan şeyler değil.

not: kısa bir dönem parlamento muhabirliği yapmış birey bildirdi.
ilçe başkanlarına neden koruma veriliyor ben anlamadım.
polis olduğu için değil aynı zamanda ak partiye yürekten bağlı oldugu için taşımış olan polis kardeşimizdir.
Hastanede polis yok ama bilmem ne ilçe başkanı kişisel işini yaptırır.

Neyse lan biraz daha konuşursam Bi Silivri tatili kazanırım gibi.
Türkiye Cumhuriyeti devleti maalesef artık ak imparatorluk olmuştur.
Vefa borcunu ödettirmektedir.

Siz nasıl polis memuru olunur sanıyorsunuz.