bugün

görsel
görsel

Şarkıcı Koray Avcı, yeni tip Koronavirüs günlerinde ‘Evde Kal’ çağrısına dikkat çekmek için 12 yıl sonra sakallarını kesti.

30 yaşındaki ünlü şarkıcı, instagram hesabından yaptığı paylaşımda “En son sakallarımı kestiğimde 18 yaşındaydım. Kırmızı çizgimi sizler için darma duman ettim. işin ciddiyetinin farkına varmanızı istiyorum. Umarım biraz dikkat çekmişimdir.” dedi.
ekmek parası için çalışan işçiyi sırf şahıs meselesi yüzünden kovduran kişidir. zerre sevmiyorum.
eskilerden bir oyuncu kadın var, çok benziyor ona. ama aklıma gelmiyor bir türlü.
Valla seni sakallı da sakalsız da sevmiyorum sanatçı arkadaş.
Çok duyarlı bir davranış olmuş çok çok demek isterdimm.
sokakta şarkı söylerken çok samimi geliyordu. ne zaman ki sahnelere çıkmaya başladı dinlememeye başladım. bir diğer söyleyeceğim de , bu sakalını kesti diye ciddiye almayanlar ciddiye mi almaya başlayacak? anlamış değilim. Kökü sende ister kes ister kopar bana ne arkadaş.
sakalın erkekte ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük adam küçük emraha dönmüş amk.
94 model çelik e dönmüş.
adam topluma mesaj vermek isterken bile benmerkezci. sakal kesme gibi bir eylemi bile şova dönüştürdü ya la.
Ekmeğinin peşinde olan vale'ye yaptığın artistlikten sonra değil sakalını, kafanı kessen dikkatimi çekemezsin!
senin sakalını kesip kesmemen de benim çok sikimdeydi ya amk.

t: neşet ertaş gibi gerçek bi sanatçıya laf atan, şarkıcı fiili.
--spoiler--
kırmızı çizgimi sizler için darma duman ettim...
--spoiler--

ülkenin problemi bu işte, insanların kıldan yünden kırmızı çizgileri var...
Köpek bile, "ne diyo la bu değişik" der gibi bakmış amk. hahahaha.
18 yaşında yeni çıkan sakallarını kesmiştir.
Ancak o saçları da kessin.
Ne o hatun kişi gibi olmuş.
O saçı sağ omza atıp poz vermek nedir arkadaş.
ulan nedense şu adama bi kanım ısınmadı gitti ya, değişik bi iticilik var bunda.
Ben bi koray avcı tanırım, beşiktaşımın eski ön liberosu koray avcı
Adamın yaptığı şey ne kadar boşsa, verilen tepkiler 2 katı boş.

Ne mal adamlarsınız mk.
hay senin kırmızı çizgine dediğim instagram şovu. müzik katili narsist.
Acun ılıcalı ve murat kekilli karışımı bir adam olmuş ama iyi olmuş. Adama helal olsun evde kalmamız için elinden geleni yapıyor.
ya bu adami zaten unutmak istiyoduk simdi bi de sakaliyla gundeme geldi.
görsel
Atın şeyine konan kelebek gibi.
Sakalından bizene ulan bizene.
ceyda duvenciye benzeten sadece ben olamam.
koray av olmuş bu.

yakışmamış.