bugün

gerçek adı orospu çocugu olan 53 yasındaki ihtiyardır.
ay çok kaka bi adamdır. konya da çok yobaz bi yer ıyy pis dinciler.

mission completed.
ülkemizde ceza sistemi yeteri kadar caydırıcı olmadığı için bu örnek gibi ve her gün sayısı daha da yükselen olayların hiç sonu gelmeyecek oluşu vicdanlarımızı yakıyor kavuruyor.

"çok fazla acı var dayanamıyorum" demişti Dicle Koğacıoğlu ve öyle haklıydı ki...
en kötüsü de annenin çaresiz kalmasıdır. kızı için bir baba yoktur artık. anne için bir eş yoktur. ikisi için daha güzel günler yoktur. allah herkesi korusun .
gece gece midemi bulandıran haber. hadi elektra diyorsun kızın babaya ilgilisi açıklıyorsun froyd amca buna ne diyorsun?
iki dakika dindar ateist muhabbetini bırakın da şu rezil olaya bakın. bunun gibi her gün kim bilir kaç olay oluyor da ortaya çıkmıyor.
sokakta kızlara laf atan, sıkıştırdıkları yerde elle taciz eden piçler mi dersiniz, bunun gibi kendi kızına akrabasına göz koyan şerefsizler mi dersiniz neler neler var.

her gün sayısız olay oluyor bunun benzeri ve biz hala dindar dinsiz laik cart curt muhabbetleri yapıyoruz. bir kızın geleceği karartılıyor ya bu ne kadar pislik bir şeydir iki dakika düşünün. tecavüzü geçtim daha çocukluk yıllarından itibaren sokakta başı boş piçlerin tacizine uğrayan kızları düşünün. psikolojik travma yaşamalarına neden oluyor. sonraki hayatlarında ilişkilerine de yansıyor aynı şey ve biz bu seferde kezban, yollu, kaşar gibi isimler takıyoruz bu kızlara.

her zaman unuttuğumuz bir şey var. her sorun başka bir sorunu doğurur işte biz bunu unutuyoruz hep ve hala bir birimize bok atma derdindeyiz aferin bize de. dönüp kendimizi alkışlasak yeridir.

mecburi tanım: orospu çocukluğunu uygulamaya geçirmiş 53 yaşındaki adamın haberi.

evet sözlük ağzımı bozdum belki de ama az bile yaptım.
haber başlığına bak ''rekor ceza '' . doğru dürüst yazsana az bile bu şerefsize diye . ne rekoru lan bu olsa olsa ahlaksızlık dalında bir rekor olur . bu kafayla uygulanan cezalarda böyle olur işte . yazsana umarız emsal teşkil eder diğer davalara diye anca rekor .
Yakin bir zamanda da uzerimde baski var diyerek yapan bir imamin kafasindadir. Bence dinin sinirlarini iyi cizmek lazim. Yobazlik derecesinde dengesizlik yaratiyor. Kufur etmekten ziyade cozum uretmek lazim. Magazin programlarinda gulben ergenin memeleri yerine halki bilgilendirici dini programlar bunlara izletilse cuppelit tiplere gerek kalmayacak,
orospu çocuğunun ayrıntılı tasvirinin somut örneği, insanlıktan nasibini almamış mahlukattır.
böyle olayları gördükçe şeriat gelse fena olmaz diyor insan. gerçekten fazlasıyla iğrenç bir olay.
gördüğüm anda öldüreceğim bir orospu çocuğudur, bu orospu çocuğunu öldürene ödül verilmelidir. Idamın yasallaştırılmasını istememe sebep olan orospu çocuğu adamdır.
ölmesini tavsiye etmediğim adamdır. son nefesini veremez muhtelen orospu çocuğu. bu amına soktuğumun adamlarını görünce rahatlıyorum.ben zina yaptım diye yanacaksam bu cibinliğini siktiğimin adamı nerede yanacak.
hapiste güzel günler görecek olan yavşaktır.
izmir de 13 yaşındaki kıza tecavüz edilmesi başlığında, izmir işte normaldir gibi abuk imalar yapan orospu evlatlarına alın şimdi buna konuşun dediğim olay.
müslüman ahlakına örnektir.
izmir'de olsa hemen üstü kapatılır. konya' da olursa 8 ay önceki haber başlık yapılıp tekrar tekrar hortlatılır .