bugün

next level : seviştik ama enişte kızmasın.
bu var ya bu; kendi sevgilisi elin oğluyla konuşsa telekinezi ile adamın götünü patlatma yöntemleri kitabını yazacak adamın hiç şık olmayan çoban açılışıdır.

vay be yavrum, zekasının %90ı pipiye yürüyen kanla birlikte aşağı inen yurdum erkeği; için için verse skerim diyen her türlü yardıracak, kese kağıdına bile eyvallah çekecek, damacana tecavüzcüsü yavrum;

kızın sevgilisi olsa ve gelip mabadından kan grubunu öğrenir dese ne yapacaksın?

sevgilisi kızmasın ? kıps
sevgilin var mı senin ona göre yavşıcamın üstü kapalı hali.
kendini garantiye alma cümlesidir.

heeaaa ben söyledim kardeşim, sen kızmaz dedin bundan sonra sorumluluk sende demenin flörtçesidir.
rezil bir yavşağın, gerçek niyetini belli eden cümledir.
yılanlık kokan cümle. böyle bir cümle sarf eder miyim, etmem ya.
karşı tarafın zekası ile ters orantılı taktik cümlesi.
Boş beleş cümle bundan etkilenen kaldı mı yav.
(bkz: Meriç)
manası izin varsa biraz yavşıcam olan söz.
"bizim ilişkide böyle sorun yok" şeklinde savunması olan sözdür.
sevgilin var mı demenin başka bir şeklidir.
Orospuyum ama siktirmem demek isteyen karı lafı.
Bir nevi sevgilin var mı sorusuna eş değerdir. Dolaylı yoldan sevgilisinin olup olmadığı öğrenilmek istenir.
Orospu çocukluğudur. Gerizekali madem sevgilisi olduğundan haberdarsın daha niye yuruyon. Neyse sakinim, günah tabi manyak. Babamın a6 sı ile biraz turlayim da mutlu olayım...
Vur kaç arayan erkek işidir.
+konuşuyoruz ama sevgilin kızmasın( ben orospunun tekiyim * )
Yıl 2014 hala var mı böyle soran? Saçma sapan sorulardan biri. Hayır yani ne konuşuyorsunuz ki sevgilisi varsa da onu kızdıracak.
Uyanik abazan cumlesidir. Bu sekilde karsi tarafin sevgilisi olup olmadigini ogrenmeye calisir kendince koftehor. Zarf atar bi nevi. Ya da sevgilisi oldugunu bildigi halde kiza is atiyordur. Iki turlu de abazan iste. Derin bi nefes alip tekmeyi basiniz efenim.
seni mi kıskanacak cevabını veren kişi de eminim pişman olmuştur. her yerde o mesaj var.
eskimiş klişe,hoşlanılan kişinin ilişki durumunu analiz etme yöntemi.
haysiyetsiz ahlaksiz serefsiz insan soylemi.
muhtemelen sevgilinizi kıskanan kişi söylemidir.
Bir ikazdır. Ne güzel söylüyor işte asıl sevgilisi olan şerefsizdir. Açık ve net.
Sanki öyle bir konuşma normalmiş de sorun çıkaran kişi sevgilisiymiş gibi bir söz. Bu sözü duyduğumda veya gördüğümde ilk işim o ilişkiye son vermek olur.
güncel Önemli Başlıklar