bugün

konuşacak adam bulamamaktır.

--spoiler--
adam/dişi fark etmiyor ki dertleşecek, konuşacak kimsem yok; yanlızım yanlız
--spoiler--
telefon rehberi baştan sonra tarayıp arayacak kimseyi bulamama durumu.
benimde içinde bulunduğum topluluktur. bakıyorum etrafıma konuşacak çok insan var ama içlerinde bir tane 'adam' yok. * *
can sıkan durumdur. film izlemekle geçiştirilebilir.
" sorunu başkalarında aramak yerine, önce kendinde aramalı insan, belki de sen konuşulacak, dertleşilecek, dikkate alınacak değerde biri değilsin."
en güzeli elinize bir tane kitap alıp okumaktır.
Gerçekten konuşmaya ihtiyacın olduğunda kimseyi bulamazsın çünkü kimse gerçekten samimi gelmez. sizi gerçekten dinlemekten ziyade bitsede gitsek havalarında olurlar.
konuşulacak adam kalmaması durumudur. günümüz çağında çıkar ilişkilerin tavan yaptığı bir zamanda en iyi ilacı kitap okumak film seyretmektir.
ev arkadaşlarının halen uyuyor olması durumu. bi kalkın lan akşam oldu şeklinde içten içe sitemlere sebep olmuştur fakat yazar ev arkadaşlarına kıyıp uyandırmak istemez çünkü o düşüncelidir ve naif ruhludur aynı zamanda.
bacanaklarla birlikte olmaktır.

deyim: "7 bacanak birlikte otursa "bir adam olsa da konuşsak" diye oflayıp puflar."
(bkz: doğru söze ne denir)
cagimizin ciddi problemleri arasindadir. etrafta adamin cok ama ise yarar insanin az olmasidir.
Konuşacak, muhabbet edecek tek insan bulamamaktır, can sıkar.

--spoiler--

Bir insana ihtiyacım var, sadece muhabbet edecek. Dertleşecek derdim yok, dert dinlemek istiyorum... Varsa dert anlatmak, muhabbet etmek isteyen arkadaşlar; özel mesaj yoluyla ulaşsınlar. ister whatsapp ister sms.. Yalnızlık güzel bi'şey değil arkadaşlar...

--spoiler--
Yalnız, yapayalnız bir insan evladı beyanı.
Büyük sıkıntıdır. Konuşacaklarıyla konuşmuştur ama aradığı şeyi bulamamıştır. O şeyi arıyorum.
Yatıp uyuma vakti gelmiş o zaman.
Moral bozukken olandır. Sigaranız yeter ama.
bok bi durum.sonra da hepsi bi anda üşüşür.
En kötüsüde konusupda seni anlamayanlardır.
"star tv de hıyarlı baba ve havuçlu anne var aç izle bence " diyerek öneride bulunacağım başlıktır.
Söylediklerini anlayacak ve anladıklarına binaen anlattıklarını senin anlayacağın, haliyle gerçekten dertleşmiş olacağın kişiyi bulamamaktır.
kendi kafanıza uygun birinin olmaması veya sizin asosyalliğinizden kaynaklanan bi durumdur.
kendine uygun birini bulamamaktır.
Bazı zamanlar insanın arkadaşlarını kaybetmesiyle yaşadığı berbat durumdur. Sözlüğe kaydolma ihtiyacı uyandırır insanda. Kaydolursun, sonra bir yazar olduğunda bakarsın "burası çok sıcak bir ortam" dersin. Sözlük sana arkadaşınmiş gibi gelir. Yani aslında arkadaşlık algı meselesidir, kiminle arkadaş olduğun önemli değil. Önemli olan arkadaş olabilmendir, gerçek bir arkadaş.