bugün

çok nadir de olsa ülkemizde türlerine rastlanır. büyük çoğunluğunu asosyaller, kalabalıktan ve gürültüden hoşlanmayanlar, dindar nesilden olanlar ve tıp fakültesi öğrencileridir.
kaliteli konser bulamayan öğrencidir.

tutup model'dir, murat boz'dur zıttırık konserlerle beyin kapasitesini düşürmez. *
idealist öğrencidir.
konser alanında alkol satılmamasından dolayı tercih etmemiş ve ya tepkisini koymuş olabilir. feridun düzağaç alev alev'i söyleyecek ben biramı yudumlamayacağım. öyle iş olur mu ?
babasından izin alamayan yurdum kızıdır.
an itibari ile marmara üniversitesi bahar şenlikleri başlamış olup tahminimce şu an mfö son şarkılarını söylerken insanın evde oturup entry kasmasıdır.
bahar şenlikleri konserlerine gitmiyorsa doğru idealist ve kulağına sahip çıkan öğrencidir. gökçe konserine gidip de ne yapsın ?
üstteki dört özellikten üçünü barındırıyor olan bendir o. göreli olanı beğenmemek suçunu işlediğine pişmandır. içi kan ağlar. gitmek ister ama hiç arkadaşı olmadığından gidemez çünkü tek gitmek istemez orada bir bar da oturan tek kişi olmak
şarkıcıya tek başına eşlik etmek istemez
kendi kendine bu gün güzeldi diyemez ki konser bittikten sonra.
yalnızdır aslında sadece. yalnız olmak kalabalıklar içinde de değişmez onun için, hatta kalabalıklar ona yalnızlığını haykırır
gecenin soğuğu gibi ürpertir kalabalıklar içinde yalnızlık onu
o yalnızca yalnızdır.
yurdumun şartlarında haklı olan üniversite öğrencisidir.

eminem, metallica, dragonforce, iced earth gibi sanatçılar gelsin de gitmeyeni dövsünler lan.
üniversitede 7. senesi falan olabilir. ne konserler görmüştür o bünye artık ve çok yorulmuştur.
açıköğretimlidir..
az sayıda da olsa adam akıllı yapılan organizasyonları kaçırmaması gereken öğrencidir, yoksa şenliklerdeki konserler ya da yerli rock gruplarının artık baymış olan klasik konserlerine gitmesin zaten.
sktmn şeyi orda mal gibi durup dinlenincede aynı, kulaklık takıp dinleyincede aynı olduğundan gitmiyor olabilir.
daz dillinger ya da ne bileyim david banner falan dinleyen öğrencidir. konserlere karı kız düşürmek için değil de müzik dinlemek için gitmeyi tercih eder.
haklı sebepleri olan öğrencidir. ama kafa dağıtmak, eğlenmek için birebir.
sadece dindar kesimden olan, tip okuyan ya da kalabalik gurultu vesaireden hoslanmayan tipler degildir bunlar.okulu bahar festivaline sacma sapan kisileri davet ettiği için gitmemeyi tercih edendir.atiye nedir yahu.bi dahaki sene hepsi filan gelir artik diyodum ki bu sene mfö ,sebnem ferah neyin varmis.bu sene gidecek miyim,hayir.evle okul arasi iki bucuk saat olmayaydi once gidip derslere girerdim zahar.
Ameliyat olmuştur. üniversite hastanesindeki odasından konser sesini dinlemekle yetiniyordur. yazıktır, günahtır. kıymayın ona.
eğer gazi üniversitesinde ise olur olmadık bir sebepten takım elbiselilerden dayak yemekten korkuyordur.
burslar yatmadığı için gidemeyen öğrencidir.
parası yok işte adamın gitmeyin üstüne...
final haftasına özenle denk getirilrse tabi ki de gidemez öğrencidir.
konsere adam gibi sanatçılar gelmediği zaman haklı olarak evinde oturup adam gibi sanatçıların şarkılarını dinleyen yada yaklaşan finallere çalışan bir öğrencidir.
adamına göre muamele yapan öğrencidir. mesela 2 gün önce Feridun düzağaç geldi, kendi açımdan çılgınlar gibi eğlendim.
kendi çapında gelen sanatçıları beğenmeyerek konserlere gitmediğini iddia eden öğrencidir.
geçen yıl;

- ya hayko bana göre değil, cem adrian hiç değil, athena... ezginin günlüğü mü? ben bu yıl gitmem.

bu yıl;

- murat boz mu, şebnem ferah mı, seksendört mü, iskender paydaş mı! hayatta gitmem.

bu arkadaş kişisi her gün bizimle cafede oturur, demet akalın şarkılarını mırıldanır. bildiğin sen ben gibi müzik dinler (!) ancak ne zaman şenlikler başlasa hiçbir sanatçı ona göre değil, ortam sefil, gidip gelmek dünyanın en zor işidir.
bunlar hariç bir konsere gittiği görülmüş müdür? hayır.
bununla da kalmayıp konsere giden arkadaşlarına küçümseyen bakışlar atarak,
- onlara gidilir mi ya, bildiğin rezillik of düzgün biri getirmeyecekler mi hiç...

şeklinde atarlanır. biz cahil, o sosyal ve kültürel açıdan çağ atlamış ve entellektüel kişiliği sayesinde bizimle takılmayı kendine yakıştıramammıştır.

evet arkadaşım onlardan biri de sensen sana sözlerim var.

öncelikle bira içip şarkılara eşlik edince, beraber böğürünce, dönerken büfeye uğrayıp sandviç yiyince, yani biz özellikle beraber olunca mutlu oluyoruz.
amaç beraber eğlenmek. paranla gittiğin konseri seçersin anca. aşağılayıp burun kıvırdın da bir bok oldu değil mi?
otur evde kös kös, aman gelme.
üniversite okumamamış öğrencidir. var mıdır öyle tipler merak etmekteyim.
pop şarkıcılarını sevmeyen şarkıcı değil sanaTçı dinlemek isteyen üniversite öğrencisidir. saçma sapan pop şarkılarrı dinleyerek müzisyenlere, kendine, kulağına saygısızlık etmek istemez adı üstünde üniversite öğrencisidir üniversite...