1. 1.
    önemli bir bilinçtir. buna sahip olmayan kişiler konser süresince can sıkarlar. alkol de varsa bünyede tartışma çıkması olasıdır. * *
    2 ... arude50
  2. 2.
    malesef türkiye'de kendini rocker(!) olarak tabir eden bazı kesim tarafından sahip olunulmayan bir özelliktir. Kapı açılışına kadar içerler, coşarlar, kapıda izdiham yaratırlar, insanların üstüne kusarlar, hatta adam bile öldürebilirler. onlar açısından konser bilinci 'ben özgürüm' adı altında diğer insanların özgürlüklerine sataşmak, insanları itmek ve sanki futbol maçındaymışcasına bağırmaktan ibarettir.

--spoiler--
    10 mart sebnem ferah konserinde de bu grup ortaya çıkmıştır.Ve neredeyse onların yüzünden ölmek üzereydim. Konserin sonunda Metin'in attığı penayı kapmak uğruna 4 sıra arkadan üzerime atlamış ve boğazımı sıkmıştı.zar zor yanımda bulunan arkadaşlar tarafından elinden alındım ve direk yere yığıldım zaten. en az bi 10-15 dakika da düzenli nefes alamadım.eğer 5 saniye fln daha kurtalamasaydım şu an şu entryi giriyo olamazdım ve üstüne üstlük sonradan geçip karşıma sonuçta yaşıyosun dimi sus şeklinde bağarabilen bir sahşiyetti kendisi.
    peki ben o konsere tek başıma gelmiş olsaydım? bir pena olmamalı bi insanın hayatının bedeli!
    --spoiler--
    5 ... corpsebride
  3. 3.
    (bkz: pogo)
    1 ... taharetmuslugu